UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wyróżniało się kilka zawodniczek które próbowały i niosły zespół do przodu. Brak skuteczności, bramkarki broniły co dały radę widać było po końcówce odrobiły dużą stratę na tylko jedną bramkę. Bramka Elbląga dobrze obstawiona Wioleta oraz Magda super mecz, widoczne w ataku tylko dwie zawodniczki Aliona i Justyna. Komentarze typu "Wina Wagi"są dość nie na miejscu bo próbowała dziewczyna coś wnieść do meczu chociażby podeszła do karnych. Hashtagi: #otwierachale, #otwieracstadiony
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  6
  Dominiczek(2021-03-14)
 • @Dominiczek - Jakby nie oceniać to coś na rzeczy jest z tym stwierdzeniem "wina Wagi". Spójrzmy na jej ostatnie poczynania w grze ofensywnej?. Do 28.02.2021 rzucała skutecznie w granicach 5,8 a nawet 10 bramek /nomen omen w meczu z Piotrkowem 23.01.2021 r/. Aż tu nagle od meczu w Lublinie z Perłą /6.03.2021 r/ praktycznie nie zdobywa bramek i tak z wymienioną Perłą było ich aż "0", w Pucharze z Piotrkowem 3 bramki a teraz w niedzielę powalająca liczba 1 bramka. Co się stało z tą skutecznością? A może trzeba się oszczędzać w grze bo można złapać kontuzję i podpisany kontrakt przejdzie koło nosa?
 • @Dominiczek - Jedna jedyna bramka z karnego. Inaczej wyglądały te mecze w jej wykonaniu kilka kolejek temu. Okej już nie ma presji na klasyfikację strzelców. Mentalnie siedzi już w Piotrkowie. Takie prawo dograć bez kontuzji ten sezon.
Reklama