UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • taka sama sytuacja co z OE - masowy nabór do klubu (w tym przypadku dzieciaków), popromować się w lidze i uciec z Elbląga. Szkoda kasy podatników na takie twory, bo tu nigdy nic się nie zbuduje z taką polityką władz miasta i tychże klubów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Moja Żona Kandyduje(2021-09-12)
  • @Moja Żona Kandyduje - Zajrzyj do tabeli II ligi piłkarskiej. OE daje radę w czubie w szaleństwie księdza prezesa jest metoda. A Start pompowany przez miasto robi zaciąg pod tytułem wszystkie dzieci nasze są.
  • W szaleństwie ksiedza nie ma żadnej metody tylko przykład na to jak amatorski jest poziom tej ligi. A to że zawodnicy tak grający są w stanie utrzymać się tylko z grania w piłkę to jakiś żart
  • Amatorka i niszowy sport to raczej ręczna. 8 klubów elita ręcznej parodia. Chlopie OE tłucze przeciwników remisuje z liderem i sorry czy to piłkarze czy tu piłkarki to jest zawód wykonywany. Chyba że zawodniczki Startu mają inaczej grają jako hobby i pracują co Ty chrzanisz. Ten klubik piłki ręcznej z tym składem to żart. Ponury żart klepnięty przez ludzi mylnie nazywanych zarządem klubu.
Reklama