• No i gdzie to nasze słynne wsparcie? tz wsparcie dla klubu emeryta i rencisty Gęga - ZERO bramek Wołoszyk - DWIE dzięki drogie panie emerytki że tak mocno wspomagacie zespół jesteście nieocenione tz ja was oceniam na ZERO !!!
  • Słabiutki ten Start, bardzo słaby w tym sezonie... Taki pogrom to wstyd na cała Polskę.
  • a tak się cieszyłyśmy, że ruch chorzów pokonałyśmy ( w skąłdzie z szatniarką, księgową i intendentką)
  • @Anna Z1 - Najlepiej napisać dziewczyny głowy do góry. Po takim meczu ? Obraz nędzy i rozpaczy. Ciągi 8 bramkowe Zagłębia i żadnej odpowiedzi ze strony EKS. To my już wiemy że cudem unikniemy spadku bo są gorsi od nas.
  • lol
  • Bida z nędzą. Po co się pompować w wywiadach jak każdy wie, że deklasacja była pewna. Połowa żyje już transferami do nowych klubów. A te co przychodzą zapewnią tą samą bylejakość drużynie.
  • To jest walec pracujący zaledwie I połowę. Tablica 25:8 powinny się spakować, rzucić ręcznikiem i nie kompromitować się dalej. Hej ho pokonałyśmy Ruch mało Wam kibice...
  • Brawo Gęga podporo i mentorko Startu!
    3
    0
    Kohones(2023-04-20)
  • ... a Gęga to ile bramek rzuciła? Zapomnieli dopisać a mnie to bardzo interesuje. To przecież podpora i mentor naszej Drużyny!
    2
    0
  • Start ma inny ważniejszy cel - utrzymać się w superlidze, a w sobotę trudny mecz z Gnieznem na wyjeździe. Wygrana daje spokój przed meczem u siebie z Koszalinem. Mecz z Zagłębiem trzeba było rozegrać i przegrać jak najmniejszym nakładem sił. Wygrana z Zagłębiem na ich boisku to wyczyn z tych w granicach cudu przy obecnej ich dyspozycji. Chyba nikt kto ma pojęcie o piłce ręcznej nie wierzył w nasze zwycięstwo. Ten mecz w środku tygodnia w takim niekorzystnym dla Startu terminie na dalekim wyjeździe z Mistrzem Polski potrzebny jak dziura w moście. Trzymam kciuki za nasz zespół w sobotę. Powodzenia.