UWAGA!

Al Dach. O blachach wiemy naprawdę wszystko

 Al Dach. O blachach wiemy naprawdę wszystko
(fot. Mikołaj Sobczak)

Rodzinna firma Al Dach z Elbląga od ponad 20 lat specjalizuje się w obróbkach blacharskich. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Łęczyckiej 24 D, by przekonać się na własne oczy, jak to robimy. Zobacz zdjęcia.

Korzystamy z blach znanych polskich producentów wysokiej jakości: stalowych, miedzianych, alu cynkowych, tytan cynkowych. Wykonujemy rury, rynny, parapety, wiatrownice, a także obróbki balkonów czy tarasów. Dysponujemy maszynami, które pozwalają na obróbki blacharskie do 4 metrów długości. Posiadamy tytuł Certyfikowanego Dekarza Braas.

 

- Mamy ponad 20 lat doświadczenia. Al Dach to firma rodzinna. Mój ojciec był dekarzem, fach przeszedł z ojca na syna. Wykonałem tysiące obróbek blacharskich, wiele z nich na nowych inwestycjach deweloperskich – mówi Andrzej Lubowiecki, który razem z żoną Małgorzatą prowadzą firmę. – Wykonujemy wszystkie produkty, które są z blachą związane.

Materiał do produkcji elementów dekarskich jest w firmie Al Dach dostępny od ręki. Wystarczy złożyć zamówienie, podać interesujące klienta wymiary i poczekać kilka dni na realizację. – Czas oczekiwania zależy oczywiście od ilości zamówionych produktów. Wykonujemy je na podstawie wymiarów podanych przez klienta, służymy doradztwem, by dany produkt nie tylko spełniał swoje zadanie po zamontowaniu, ale też by był estetyczny – mówi Andrzej Lubowiecki, który trzykrotnie z rzędu zdobył tytuł Dekarza Roku.

Al Dach

Ul. Łęczycka 24 D

82-300 Elbląg

Tel. 503 192 172

----- artykuł promocyjny ----


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie