UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rzeczywiście elblazanka podbiła świat mody. .. rozdaje za darmo dres pseudo celebrytom żeby wstawili w nim zdjęcie na insta w później nigdy więcej go nie ubrali, a szarym ludziom sprzedaje go po 300zl. Żenada. Z reszta nie bez powodu nad artykułem jest podpis: artykuł sponsorowany haha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    9
    Zażenowana(2021-02-28)
  • @Zażenowana - Czytając te wszystkie komentarze można tylko stwierdzić że podłość ludzka nie zna granic. Specjaliści się wypowiadają w tej dziedzinie, wykażcie się sami a później wypowiadajcie się. Specjaliści już wiedzą za ile komu to daje dresy smiech na sali. Nikt nie napiszę ze świetny pomysł tylko wylewają jad na kobiecie ktora od podstaw stworzyła marke udowodniła ze można wiele zdziałać ale o tym nikt z was nie wspomniał, bo po co najlepiej skrytykować kogoś za swój sukces. Widac kto pisze te komentarze Panie które nic nie osiągnęły w zyciu i z zazdrości piszą takie bzdury. Jestem dumna ze Pani Patrycja z naszego miasta tak zajebista robotę gratulacje!!!! Hashtagi: #sukces
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Krysia Majewska(2021-03-01)
  • @Zażenowana - Muszę przyznać, jako czytelnik bezstronny, że żal Ci d... ściska a zazdrość rozwala Ci głowę. Kolega zaproponował mi taki dres, KUPIŁEM go żonce w prezencie i nie mam z tym problemu. Żenada. A pani projektantce życzę sukcesów, idź do przodu dziewczyno i nie zawracaj sobie głowy takimi tanimi komentarzami. 😁
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ronaldo(2022-01-08)