UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EUH-E: administracja i pielęgniarstwo - spełniają wszystkie kryteria jakości kształcenia

2020-10-16
07:00
 

Polska Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną opinię dla kierunków: administracja i pielęgniarstwo na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu. Spełniają one wszystkie kryteria jakości kształcenia.

Z nieukrywaną dumą i radością pragniemy przekazać informację, iż decyzją Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej pozytywną ocenę po raz kolejny otrzymały kierunek ADMINISTRACJA i kierunek PIELĘGNIARSTWO, prowadzone w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym. Oznacza to, że kierunki spełniają wszystkie kryteria jakości kształcenia, stanowiące podstawę nauczania z zachowaniem najwyższych standardów.

Studenci podejmujący decyzję o studiowaniu w EUH-E będą mogli przez kolejnych 6 lat zdobywać wiedzę, umiejętności oraz kompetencje społeczne na studiach I stopnia, a także podnosić swoje kwalifikacje na studiach II stopnia.

 

Władze Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej składają serdeczne podziękowania Władzom Wydziałów, Wykładowcom i całej Wspólnocie Uczelni, oraz otoczeniu społeczno-gospodarczemu za zaangażowanie, ogrom pracy i niestrudzone dążenie do osiągania zakładanych celów, których zwieńczeniem było przygotowanie do wizytacji akredytacyjnej PKA. 

Uzyskanie pozytywnych ocen na obu kierunkach to dla Uczelni niewątpliwie szczególne wyróżnienie, a także cenna nagroda dla całej Społeczności Akademickiej, potwierdzające główne idee przyświecające prowadzonemu kształceniu, a także ogromna motywacja do dalszego rozwoju.

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej