UWAGA!

Plethora - nowe spojrzenie na restaurację w Elblągu

 Plethora - nowe spojrzenie na restaurację w Elblągu

Witamy! Jesteśmy zespołem Plethora i chcielibyśmy zaproponować Państwu zupełnie nowe podejście do koncepcji restauracji w naszym mieście.

U nas nie znajdziecie monotonnego i banalnego menu! Codziennie będziemy Was zaskakiwać egzotycznymi potrawami, których możecie spróbować wyłącznie u nas lub w miejscach ich pochodzenia. Przygotowujemy limitowaną ilość dań, które będą dostępne w zestawach lub pojedynczo.

 

Nasza restauracja oferuje również szeroki wybór najróżniejszych koktajli alkoholowych i shotów, które z pewnością pobudzą Wasze kubki smakowe.

 

Do Państwa dyspozycji mamy ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni w elbląskim podziemiu, która jest idealna do spędzania wolnego czasu w rewelacyjny sposób. Oprócz tego organizujemy wyjątkowe imprezy z karaoke i innymi formami rozrywki. Ponadto, dla naszych gości, zarówno dorosłych, jak i dzieci, organizujemy zamknięte imprezy tematyczne.

 

Spoiler! Już 18 lipca (wtorek) rozpoczniemy tydzień kuchni brazylijskiej. Będzie to doskonała okazja, aby poznać smaki tego egzotycznego kraju. Więcej szczegółów na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie na Facebooku.

 

Znajdujemy się w samym sercu starego miasta, przy ulicy Rybackiej 25b. Dawna restauracja "Pod Aniołami" stała się naszym nowym miejscem, w którym możecie Państwo delektować się niezwykłymi doświadczeniami kulinarnej podróży.

 

Serdecznie zapraszamy do Plethora - miejsca, gdzie gastronomia nabiera nowego wymiaru!

 

Plethora Karaoke & Lounge-Club

Rybacka 25b

tel. 576 210 694

 

---materiał promocyjny---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie