UWAGA!

Santander Bank Polska w Braniewie. Poprowadź partnerską placówkę

 Santander Bank Polska w Braniewie. Poprowadź partnerską placówkę

Dziś słowo „bezpieczeństwo” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Bezpieczeństwo zdrowia naszego i naszych bliskich stało się kluczowe. Nie mniej ważne jest bezpieczeństwo i stabilność w prowadzeniu biznesu.

Epidemia koronawirusa sprawiła, że bardzo ostrożnie podchodzimy do nowych projektów biznesowych, boimy się ryzyka i nietrafionych wyborów. Jeżeli decydujemy się na biznes, to taki, który jest sprawdzony i ma solidne fundamenty w postaci mocnej marki oraz historię istnienia na rynku. I taka właśnie jest franczyza Santander Bank Polska.

„Placówki partnerskie Santander Bank Polska rozwijamy od 12 lat. I co roku jest nas więcej. Tajemnicą sukcesu naszego pomysłu na biznes jest konsekwencja w działaniu i szerokie spojrzenie na ten biznes.” – mówi Anna Gniatkowska Dyrektor Biura Rozwoju Placówek Partnerskich.

„Naszym partnerom zapewniamy, oprócz znanej i cenionej marki, solidne podstawy biznesowe czyli: szeroką gamę produktów od kredytów gotówkowych, hipotecznych, kont po produkty dla firm, takie jak leasing, kredyty i rachunki firmowe. Partnerzy są odpowiednio wynagradzani za sprzedaż tych produktów, a dodatkowo mogą liczyć na benefity w postaci dofinansowania w pierwszych miesiącach działania placówki i wymierne korzyści, które są związane z budowaniem bazy klientów” – dodaje Anna Gniatkowska.

I choć w dobie epidemii trudniej zdecydować się na wejście w nowy biznes, Santander Bank Polska od maja otworzył aż 13 placówek. I ma w planach kolejne. Obecnie poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem placówki partnerskiej w Braniewie.

 

Jakie są korzyści otwarcia placówki w Braniewie?

 

- pomoc banku na każdym etapie przygotowania placówki i rozpoczęcia działania

- zarządzanie placówką partnerską z własną bazą klientów

- sprzedaż szerokiej oferty produktów dla klientów indywidualnych i firmowych (w tym leasing i kredyt dla firm)

- atrakcyjny system wynagradzania za sprzedaż produktów, aktywny portfel kredytowy i współpracę z klientami

- wsparcie finansowe przy zatrudnieniu pracownika - do 4 000 PLN miesięcznie.

- wsparcie w zakresie wyposażenia placówki – bank zapewnia oznakowanie zewnętrzne placówki i sprzęt IT

- udział w szkoleniach adaptacyjnych i sprzedażowych

 

Zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej na temat systemu partnerskiego i oferty prowadzenia placówki w Braniewie:

 

Tomasz Majewski
       tel. 510 003 751


       Santander.pl/placowka-partnerska

 

--- artykuł promocyjny ----
        

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie