UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolne miejsca na studiach. Czekamy na Ciebie

2020-09-30
10:43
 
arch. PWSZ
arch. PWSZ

Dziś wyniki matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którzy z dumą odbierają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera drogę na studia. To właśnie dla Ciebie oraz dla wszystkich jeszcze niezdecydowanych kandydatów na studia uczelnie wyższe prowadzą dodatkowe rekrutacje. Czy to oznacza, że od października możecie rozpocząć naukę na wymarzonym kierunku? Zdecydowanie tak!

Wolne miejsca na uczelniach państwowych

To prawda, że pierwsza rekrutacja już za nami i w niektórych ośrodkach akademickich nabór został już zamknięty. Jednak na wielu uczelniach publicznych limity miejsc nie zostały jeszcze zapełnione. Dodatkowy nabór na studia 2020/2021 odbywa się miedzy innymi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. W ofercie Uczelni znajdziecie studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, w trybie dziennym, zaocznym i popołudniowym. Ze względu na duże limity przyjęć kandydaci nadal mogą zapisywać się na popularne kierunki studiów, a wśród nich: Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn, Informatyka, Logopedia, Pedagogika, Filologia, Ekonomia, Administracja, Studia menadżersko-prawne.

 

Bezpłatne studia popołudniowe dla pracujących

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy wymusza na osobach zatrudnionych jak i poszukujących pracy nieustanny samorozwój. Stale rosną wymagania w zakresie wykształcenia i posiadanych uprawnień. Nie łatwo jest pogodzić pracę i studia dzienne. Nie każdy może poświęcić weekendy i ponieść dodatkowe koszty, aby studiować w trybie zaocznym (niestacjonarnym). Co zrobić, gdy mamy świetną pracę i jednocześnie chcemy skorzystać z bezpłatnego szkolnictwa wyższego? Jest rozwiązanie! Instytut Ekonomiczny PWSZ w Elblągu uruchamia darmowe studia w dogodnej dla pracujących formie studiów: stacjonarnych-popołudniowych.

- Nauka w trybie popołudniowym pozwoliła mi na jednoczesne zdobycie wiedzy i wymaganego przez pracodawców doświadczenia w zawodzie. Dzięki ofercie PWSZ w Elblągu bez problemu pogodziłem pracę z zajęciami, które odbywały się od poniedziałku do czwartku po godz. 16.00. Funkcjonuje to naprawdę dobrze - mówi Adam, absolwent ekonomiki menedżerskiej.

Nie zwlekaj! Zapisz się na ciekawe studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. 4 instytuty, 13 kierunków studiów, 24 specjalności kształcenia, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w bezpłatnym trybie dziennym, popołudniowym oraz trybie zaocznym – jest z czego wybierać!

Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej pwsz.elblag.pl/rekrutacja

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg

www.pwsz.elblag.pl

 

Biuro Informacji Rekrutacyjnej

tel. 55 629 05 54

e-mail: rekrutacja@pwsz.elblag.pl

Messenger: m.me/pwszelblag

 

PWSZ w Elblągu #studiujzawodowo

---artykuł promocyjny---


        

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej