UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Oczywiście Pani Dyrektor nie mogła darować sobie, tej jakże typowej dla niej, stałej części przemówienia. Rozpływa się nad tym jaka ta szkoła nie jest wspaniała, jakich to nie mają wyników, jakie to nie jest cudowne miejsce. Kolejna okazja by wywierać presję na wystarczająco już obciążonych psychicznie i fizycznie młodych ludziach. Jak ja się cieszę, że już się z stamtąd wyrwałam na studia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  7
  Absolwentka '(2020-01-12)
 • Czysta prawda...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  Absolwentka 2(2020-01-12)
 • @Absolwentka ' - Pani Dyrektor dodaje uczniom otuchy, gdzie tu jest presja? Mówi, że są równie zdolni, mądrzy i pracowici. Na 100 dni przed maturą pokazuje, że wszystko będzie dobrze jak zawsze. Skończyłaś to liceum absolwentko (?), więc jesteś na studiach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  5
  Absolwent 3(2020-01-12)
 • Szkoła jest przeciętna. Wielki szacunek i podziękowania dla Pani Studzińskiej i wielki żal za tysiące złotych wydane na korepetycje z matematyki, bo przez pierwsze dwa lata Pani nie potrafiła przekazać wiedzy. O postawie Pani dyrektor z okresu przedwyborczego w roku 2018 szkoda pisać. Ale takie są właśnie realia w Elblągu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  6
  human a.d.2016(2020-01-12)
 • Kończyłam II LO kiedy matematyki uczył starszy pan w ciemnych okularach z broda lata 90 Uczniowie z wrzodami na żołądku bali się tracić czas na studniowke bo na humanie do końca był strach przed matematyka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  nauczycoel(2020-01-13)
Reklama