UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Żenujący artykuł. Typowe małomiasteczkowe malkontenctwo. Dwójka to od lat Złote Liceum (należy do złotych, najlepszych liceów w Polsce)- trzyma poziom, niezależnie od trudności. TM to Złote Technikum. Gratuluję tym szkołom, to wynik naprawdę ciężkiej rzetelnej pracy dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Jakie ma znaczenie kilka miejsc w rankingu w tę lub w drugą stronę - to tylko liczby. Te szkoły nie uczestniczą w zawodach. Uczniowie mają uzyskiwać najlepsze wyniki na miarę swoich możliwości, maja prawo do gorszych dni i potknięć. Szkoła ma dać poczucie stabilizacji, dawać gwarancję dobrej edukacji, ma trzymać poziom. To są złote - najlepsze szkoły w Polsce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  11
  gratuluję II LO(2022-01-13)
 • @gratuluję II LO - Technikum mechaniczne to beznadziejna szkoła, w której liczy się tylko opinia i reputacja, zaś uczeń jest tylko pionkiem w tej wielkiej grze (typowy wyścig szczurów. To nie jest szkoła dla uczniów. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  6
  Prawda o TM(2022-01-13)
 • @Prawda o TM - Dla uczniów tak, ale nie dal nierobów, którym się wydaje, że wszystko im się należy; )
 • @gratuluję II LO - No tak w Elblągu "uczniowie mają prawo do gorszych dni, potknięć"dziwne że tam gdzie mają najlepsze wyniki takich dni nie mają. Czy Elbląg ma aspiracje do bycia w dwusetce i dalej. Nie ma powodów do dumy, a TM ma srebrną tarczę i rzeczywiście zrobił ogromny progres - gratulacje. Reszta szkół spadki o kilkadziesiąt miejsc, no po prostu szczyt możliwości i ambicji. I nie dziwota że aspirujemy do Pasłęka. Bylejakość nas zadawala.
Reklama