UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Toć to szok ! Cytuję - Wysokość jednorazowego wsparcia wyniosła od 190 zł do 295 zł na jednego ucznia - podkreśla Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. Naprawdę ? Aż takie pieniądze ? Noooo, to zaszaleli w tym naszym Urzędzie Miejskim. Ile sobie przyznaliście premii ? Ile dodatków ? Ile odpraw / Ile było niepotrzebnych wydatków ? Ale ośmieszyć się z tymi kwotami, to zrobiliście po mistrzowsku ! Co te dzieci z tymi pieniędzmi mają zrobić ?
 • PIS nie miał żadnych skrupułów w szastaniu pieniędzmi Polaków, zaczynał zawsze od nagród dla siebie, wypłat dla siebie, premii dla siebie. Potem wspierał nie chcących pracować wyborców, dawał państwowe stanowiska za poparcie. Dziękujemy już pisowi
 • Uczą się dla siebie a nie kasy, nie widzę sensu nagradzania pieniędzmi za naukę.
 • Widzisz sens aby dziecko mogło sobie kupić jakieś pomoce naukowe do poszerzania wiedzy ? Co ma sobie kupić za te pieniądze ? Kredki i blok rysunkowy ?
 • Moja droga ! Dziecko otrzymuje 300+ na kredki, otrzymuje 500+ a ma być 800+ to na to mają być przeznaczone pieniądze a nie na kolejną komórkę i papierosy dla matki i ojca. Nauka za pieniądze ma krótki rozum bo wiedzą z gogle ! Gdyby wyłączyli internet na trzy miesiące to 3/4 dzieci nie wiedzieli by gdzie wisła płynie i na jakim kontynencie jest polska !
 • @off - skoro tak uważasz to po co organizujesz i uczestniczysz w takich chlewach? Za tą kwotę "stypendium" żul pod Borysem nie da ci w tą głupią papę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  smród(2023-12-06)
Reklama