UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przyszłem, bo miałem blisko, zaprotestować przeciwko betonowaniu lasu i wycince Bażantarni, łosie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    18
    Łosoś(2021-05-23)
  • @Łosoś - A ja poszedłem, bo miałem daleko, jednak szkolenia Bałtroczyka w narodzie robią swoje i ludzie to wią.
  • @Łosoś - Nie przyszłem tylko przyszedłem!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Język polski się kłania(2021-05-24)
  • @Język polski się kłania - Oj człowieku j. polski się kłania? A Tobie miszcz" Bałtroczyk się kłania, wszyscy to wią, że jak jest blisko, to pszyszłem, a jak daleko, to pszyszedłem, takie to proste i temat był już tyle razy wałkowany a Ty nie wiem gdzie Ty żyjesz. .. .a może to jakiś emigrant, imigrant angolski. Polska języka, trudna języka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Bał to cyk(2021-05-24)
  • @Bał to cyk - Ortografia się kłania. Uczyłeś się w podstawówce? Przyszedłem a nie pszyszedłem i wiedzą a nie wią. Co to za pisownia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Megan1(2021-05-24)
  • no to tak on szedl ona szedla, kwiaty pachly wiater wiał, dalem jej kwiaty ona mnie odepchła, wiec weszłem do domu, czasłem dżwiami, pierd*em zygłem i wyszłem bo hamstwa nie sniese
  • przyszłem pochodzi od zenskiego przyszlam, kobieta nie powie przyszedlam, wiec przyszedlem jest w opozycji do zenskiej formy. dlatego tak sie wyroznia
Reklama