UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • tematyka całkowicie oderwana od patologii samorządu, upadku rad miejskich, dyktatury prezydentów. Elbląg jest tego klasycznym przykładem, a tutaj ble, ble. Dlaczego nie ma autorów opracowania Raportu Fundacji Batorego "Polska samorządów. Silna demokracja, skuteczne państwo"z czerwca ub. roku, czyli jak ratować samorząd. A wy o scalaniu straży pożarnych i wyborach do rady w Elblągu. Czy będzie o słupach wyborczych, a może o rozmijaniu prezydenta z opinią publiczną. Powinniście też rozpocząć od druzgoczących ocen twórców reformy samorządowej: prof. Stępnia, Kuleszy, Hausnera, Regulskiego :samorządy dzisiaj to prywatne folwarki możnowładców-prezydentów. Naukowców mnogo, chyba za dużo. Praktyków zero. Szkoda czasu.
  • Gdzie od 9.45 kucharek 6 tam nie ma co jeść do 15.30.
Reklama