UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ojej nie dostała się do I LO widocznie byli lepsi. Logika.
  • Medium Moja córka ongiś też się nie dostała do ILO, a ja jestem absolwentką tej szkoły, w dodatku profilu wymarzonego przez bohaterkę artykułu. Mam wrażenie, że szkoła ta jest zarezerwowana dla dzieci politycznie słusznych rodziców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    39
    Medium(2022-07-21)
  • Prawda jest taka że I LO bierze tylko tych z najwyższya średnia, najwyższymi punktami z testów i do tego startujących w olimpiadach, w konkursach wojewódzkich itd. taka polityka jest w tej szkole od kilkunastu lat. Jak masz tylko wysoką średnią, wysokie punkty z egzaminu i zero jakichkolwiek osiągnięć to w życiu się nie dostaniesz.
  • Medium Możliwe, że biorą tylko nieskazitelnych, ale to w praktyce w życiu mało daje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Medium(2022-07-21)
  • Bzdura. Wysoko zdany egzamin gwarantuje miejsce.
  • @Medium - Ale za mamę absolwenta nie ma punktów. Jest egzamin, scoring i przyjęte zasady nie twórzmy demagogii, że to jakaś elitarna szkoła sprawdzająca poprawność polityczną. Popularna jak na warunki elbląskie i nie sposób przyjąć każdego. Był wyż demograficzny w naborach lat 90tych. Po staremu niosło się świadectwo z podaniem. Pisało egzamin do LO. Ogłaszali wyniki. Lista naborów. Byłeś pod kreską w I LO, leciałeś z papierami do III LO, IV lub IV LO. A teraz artykuł się tworzy o anonimowym uczniu, który się nie dostał do wymarzonej szkoły. Widocznie jest za słaby.
  • Wierutna bzdura. Znam wielu takich, co się dostało i skończyło szkolę.
  • Medium Egzaminów wstępnych do szkoły średniej nie było, gdy moja córka rocznik '90 trafiła do sekretariatu ILO, był konkurs świadectw i bodaj testów gimnazjalnych. Teraz są egzaminy wstępne do szkół średnich??! :o Słówka scoring nie skomentuję własnymi słowami, a słowami patrona szkoły Juliusza Słowackiego:
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2022-07-24)
  • Medium @Medium -
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2022-07-24)
  • Medium @Medium - "Pawiem narodów byłaś i papugą"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2022-07-24)
Reklama