UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sportowe porozumienie

 
Elbląg, Sportowe porozumienie
Fot. nadesłana

3 grudnia dyrektor Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu, Hanna Szuszkiewicz oraz rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku prof. dr hab.  Paweł Cięszczyk  podpisali porozumienie o współpracy dotyczącej wspólnych działań związanych z funkcjonowaniem sportowej szkoły i uczelni.

Umowa umożliwi uczniom i studentom, ale też wykładowcom i nauczycielom wymianę doświadczeń, konsultacje, szkolenia, wizyty studyjne, wsparcie dydaktyczne, udział w projektach edukacyjnych, wspólną promocję działań oraz poszerzenie wiedzy kierunkowej. Porozumienie ma charakter otwarty i dopuszcza możliwość rozszerzenia współpracy o nowe zakresy działań. Sportowa szkoła rozwija się i liczymy, że w perspektywie lat będzie ważnym punktem na sportowej mapie miasta i województwa.

inf. Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

 • A czy bedzie tam trener wszechczasow sttejlal? Od czasu pamietnej wygranej z san marino 1-0,polska kadra nie odnosi juz tak spektakularnych sukcesow. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Ciekawy(2020-12-04)
 • Nic to nie wniesie. Brak kasy, zabrane SKS, y, pokrojone godziny dla trenerów, słaba baza sportowa i takie porozumienie nic nie da. Trzeba skończyć z wolontariatem trenerskiej. Niech miast przywróci płatne SKS. , y, niech trenerzy w każdej dyscyplinie będą mieli płacone tak jak powinno być, a nie za 4 godz tygodniowo a pracuje ponad 20 godz w tygodniu. Niech zawodnicy rangi mistrzów Polski mają takie stypendium aby mogli się poświęcić swojej pasji, a nie 80%nakładów, kosztów ponoszą rodzice. To jest pierwszy punkt do tego aby coś drgnęło w tym mieście. Nie pisze, że ta inicjatywa jest nietrafione, owszem jest potrzebna ale na innym poziomie, płaszczyźnie sportowej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  WITEK67(2020-12-04)
 • To, że Trójka zabiera njabardziej utalentowanych uczniów z innych szkół np z pobliskiej Czwórki i innych jest zrozumiałe ale potem startowanie w rozgrywkach miedzyszkolnych i szczycenie się tymi sukcesami bo są w mieście najlepsi już mniej Jesli to ich najwieksze sukcesy to gratulacje
 • Ach to cudowne elbląskie wsparcie!
Reklama