UWAGA!

1 listopada bez poważnych zdarzeń drogowych

Elbląg, 1 listopada bez poważnych zdarzeń drogowych
fot. policja

W obrębie elbląskich cmentarzy wczoraj (1 listopada) ruch odbywał się płynnie. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Zatrzymano dwoch nietrzeźwych kierujących. Obecnie (godz. 11.30) dojazd na cmentarz Dębica odbywa się bez selekcji jednak w każdej chwili z uwagi na brak miejsc do parkowania może się to zmienić.

Kierującym przypominamy o zwracaniu uwagi na nowe oznakowanie dróg w obrębie cmentarzy a w szczególności wszelkie zakazy postoju i parkowania w miejscach, gdzie może to innym utrudniać ruch. Z kolei pieszym wybierającym się wieczorem na groby bliskich przypominamy o zabraniu i założeniu elementów odblaskowych.
       1 listopada przy ul. Robotniczej policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 24-latka jadącego seatem cordobą. Mężczyzna miał 1,76 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a auto zabezpieczyła inna trzeźwa osoba. Teraz 24-latek odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Ja kolejny raz wybrałem się pieszo na cmentarz Dębica, a wróciłem autobusem komunikacji miejskiej. Wybrałem się przed 15,wróciłem po 17 w tych godzinach ruch odbywał się płynnie, a autobusy odjeżdżały co chwila z zajezdni przy "starej" części cmentarza.
  • A czy Redakcja interesuje się sytuacją w KMP Elbląg? Ilu policjantów jest faktycznie na służbie, a ilu zachorowało? Sytuacja jest strasznie słaba... Mieszkańcy powinni wiedzieć jak władza traktuje policję!
  • Jak widać bez policji której w tym dniu ze świecą szukać w obrębie cmentarzy bezpieczeństwo jest na wysokim poziomie.
  • Też dotarlismy pieszo na Dębice, a potem pieszo przez Chrobrego na Agrikola. O ile na trasie do Dębicy policja sprawnie kierowala ruchem, sytuacja przy Agrikola wyglądała na strajk policji, tu ruchem i sposobem parkowania kierowali kierowcy, zatrzymujący się glownie na trawnikach, także trawnikach prywatnych posesji. Czy to jest dozwolone ? O dziwo specjalizowali się w tym glownie wlaściciele ekskluzywnych aut. Temu wszystkiemu przyglądały się z obojętnoscią dwie dziewczynki przebrane w policyjne mundury. Od poniedzialku rozjeżdzone trawniki będą za nasze pieniądze poprawiane przez zieleń miejską, a prywatne przez wkurzonych wlaścicieli. Patrząc na pracę naszej policji, ktora dużym lukiem omija czarne Audi, czy BMW parkujące tam gdzie zabraniają przepisy, a ochoczo zakladające blokady i mandaty w starych fiatach, to juz nie wiem co wolno a co nie w tym pokręconym kraju.
  • Policjanci mają chorobę na podwyżki pensji. Ciekawe tylko czy w opinii obywateli zasługują na to !!! Co w tym kraju się dzieje to naprawdę zakrawa na wielki żart, anarchia, anarchia i jeszcze raz anarchia. Jednak czasami za duże demokracji uderza niektórym do głów !
  • w PL każdy chce godnie zarabiać tylko że to jest niemożliwe
  • kto widział "strasz miejskom"?
  • @elblaSKI - "Mieszkańcy powinni wiedzieć jak władza traktuje policję!" - DROGI INTERNAUTO ! Chyba raczej odwrotnie a mianowicie mieszkańcy powinni wiedzieć jak traktują niektórzy policjanci obywateli, władza natomiast powinna reagować na przekraczanie uprawnień przez funkcjonariuszy. Bardziej dokładniej władza powinna takich funkcjonariuszy wyrzucać na zbity pysk, ponieważ tak nie jest, cierpią na tym policjanci wykonywający swoją służbę w sposób należyty. Być może przez złych policjantów Policja ma co ma !!! Może warto byłoby przemyśleć tą sprawę i pozbyć się niechcianych funkcjonariuszy z korzyścią dla innych funkcjonariuszy i poprawą warunków pracy policjantów.
  • zacząłbym od pozbycia się polowy kobiet ze slużby patrolowo - interwencyjnej i przeznaczył je do wypisywania mandatów, zamiast SM.
Reklama