UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Dr. DRE - " Jak ktoś chce pracować, to w Eg. zarobi" he, he, zarobi GDZIE????? No jasne, zarobi ale dla właściciela firmy na nowy samochód, zapomniałem.
  • DRE, Siemens, GE, browar, wojsko (pracownicy cywilni) i jeszcze myślę, że kilka firm by się znalazło, a w tych firmach zarobki są niezłe i co chwila szukają ludzi chętnych do pracy (tylko trzeba chcieć pracować), a znam takie sytuacje gdzie na stanowisko (nawet do przyuczenia) pitrzebowali 6 osób na rozmowę stawiło się 5 wszystkich przyjeli stawka początkowa bodajże 4300 brutto czyli netto wychodzi jakieś 2800 (to mało na początek??). Ale jak ktoś siedzi zarabia 1700 netto i nie szuka dalej bo uważa, wszystkich miarą "fabryki mebli" to powedzenia w narzekaniu. Ja pracuje i mam się dobrze - nie jest super - ale tragedii nie ma i nie jest tak źle jak tu wypisujesz. A możesz założyć własną firmę wtedy będziemy pracowali na Twój nowy samochód jak dasz mi 4000 netto, nie widzę problemu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Dziękuję (2019-01-02)
Reklama