UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo średnie miasto?? Rozwiń tą myśl. Bo z tego co ja wiem to było bardzo prężnie działające miasto z firmami (produktami znanymi na całym świecie) ABB, Browar, Stocznia (w czasach świetności to gdańska podlegała pod elbląską). Z trójmiastem świetne połączenie jest od 3 mc, do Warszawy by było świetnie jeszcze troszkę brakuje.Gdzie są te centra handlu?? Ogrody?? Giełda koło "shell" i biedronki oraz lidle?? Czy może chińskie centra handlowe??. No i na co nam uczelnie które kształcą bezrobotnych?? A co do wyglądu miasta niestety musieli budować ponieważ gdyby nie budowali unia kochana by zabrała w formie kar ze 2 albo 3 razy więcej niż dała.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Miejscowy(2019-01-02)
  • Rozwijam myśl. Na pewno Nie jest Elbląg pierwsza ligą polskich miast i nie był nią, chyba że wspominam czasy sprzed kilkuset lat. Tak jak Olimpia, za dobry na drugą, za słaby na pierwszą ligę. I tak jak Olimpia ostatnio nawet i w drugiej lidze wlecze ogony z tendencją dalszego spadku. W latach 50 liczył Elbląg około 67 tys. mieszkańców, teraz 120 tys. Ale w tym samym czasie Olsztyn urósł z 67 do 173,5 tys. Toruń z 92 do 202, 5 tysięcy. Toruń i Olsztyn łączy jedno : wyższe uczelnie. Miał Elbląg szansę być siedzibą Akademii Rolniczo - Technicznej, jednak przy obojętnym stosunku gdansko - elblaskiej władzy przechwycil ja Olsztyn. Mogę długo ale szkoda mi czasu na uzasadnienie tego co oczywiste.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    BEZ ŚCIEM proszę (2019-01-02)
Reklama