UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rozwijam myśl. Na pewno Nie jest Elbląg pierwsza ligą polskich miast i nie był nią, chyba że wspominam czasy sprzed kilkuset lat. Tak jak Olimpia, za dobry na drugą, za słaby na pierwszą ligę. I tak jak Olimpia ostatnio nawet i w drugiej lidze wlecze ogony z tendencją dalszego spadku. W latach 50 liczył Elbląg około 67 tys. mieszkańców, teraz 120 tys. Ale w tym samym czasie Olsztyn urósł z 67 do 173,5 tys. Toruń z 92 do 202, 5 tysięcy. Toruń i Olsztyn łączy jedno : wyższe uczelnie. Miał Elbląg szansę być siedzibą Akademii Rolniczo - Technicznej, jednak przy obojętnym stosunku gdansko - elblaskiej władzy przechwycil ja Olsztyn. Mogę długo ale szkoda mi czasu na uzasadnienie tego co oczywiste.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    BEZ ŚCIEM proszę (2019-01-02)
  • Piszesz nieprawdę, dlaczego kłamiesz? Podajesz Olsztyn? Te miasto już po wojnie stało się miastem woj. i nie było tak zniszczone. Więc argument, czemu Elbląg tak nie urósł jest śmieszny. Dlaczego tak ważny fakt przegspiles, może celowo zatailes. Dlaczego nic nie napiszesz o komunikacji tramwajowej które jest w naszym mieście od XIXw nieprzerwanie? W Olsztynie ja zlikwidowano i teraz na siłę ja reaktywuja. Przegapiłes czy znowu zatailes. Dodatkowo bardzo slaba wiedza na temat potencjału przemysłowego. Zamech to nie była średnia firma że średniego miasta. I to jest fakt niepodważalny. Nie ma Zamechu, ale na jego miejsce jest wiele firm w tym przewinęło się takie światowe koncerny jak ABB, Alstom, czy teraz GE. I. Znowu nie wiedziałeś, czy robisz to celowo tylko bez ściem proszę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Obserwator. (2019-01-02)
  • Możesz długo, tak sciemniac? wypisywać te grafomanskie bzdury, pomijać ważne fakty historyczne jak to że Elbląg po 45r był ruiną, powiatem de facto facto do 75r dojony przez Gdańsk, pomijany przez władze. I zestawiasz to z Olsztynem, który został miastem wojewódzkim zaraz po wojnie? Jesteś po prostu śmieszny.
  • "nie jest..." z tym się zgodzę, ale był jednym z najlepiej rozwiającym się miastem lata 70-80. Olimpia za dobra na II ligę, a zachwile piszesz że jednak nie. To za dobra na tą ligę czy nie?? Bo jak się utrzymają (a w to wierzę) to będzie sukces. Poczytaj o rozwoju Eg. kiedy zbudowano najwięcej i jakich ul. w tym głównych. Liczba ludności i jej przyrost nie znaczy o rozwoju - zobacz Malbork czy Ostróda jak się rozwijają a ile mają mieszkańców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Miejscowy(2019-01-02)
Reklama