UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Ja tam pana prezydenta Lecha Wałęsę, którego miałem kiedyś okazję (po słynnym meczu Austria-Polska na Euro 2008,tym z karnym z kapelusza od Howarda Webba;) poznać we Wiedniu osobiście, bardzo lubię:) Najbardziej jego rożne bon-moty oraz fakt wystąpienia na konwencji wyborczej POKO (i późniejszą zmianę decyzji w/s poparcia;)) Bardzo bowiem sobie cenię m. in. jego styropianową konsekwencję, charakterystyczną również dla wielu innych członków tej więdnącej formacji:) @GłębokaMyśl - Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że Słońce Żoliborza Jarosław Kaczyński też ma jednak odebrać Nagrodę Nobla. Podobno w pierwszej kolejności Wałęsie - Olga Tokarczuk jest zaś w odwodzie, gdyby ten znany uparciuch się bardzo opierał:) Hashtagi: #NobelDlaJaroslawaToNarodowaSprawa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  4
  RobertKoliński(2019-10-11)
 • Przecież Jarosław będzie czytać Jej kaiążki. :)
 • RobertKoliński Lenin. .. wróć! Jarosław Czyta Dzieciom! xD Hashtagi: #takbylo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  RobertKoliński(2019-10-11)
 • @RobertKoliński - Komitet Noblowski nie wykorzystał swojej szansy. .. Umiłowany przywódca naroda wolskiego nie dostał pokojowej nagrody Nobla. .. To musi być robota międzynarodówki judolewackiej. .. ale w naszej zdrowej ideowo ojczyźnie narut śmiało mówi tym wrogim siłom swoje stanowcze NIE ! Może chociaż Adrian się będzie potrafił znaleźć i da panu Jarosławowi Kaczyńskiemu Orła Białego za całokształt walki z komuną i zdrowym rozsądkiem. .. Chyba, że razem z panem Mateuszem Morawieckim dostaną Nobla z dziedziny ekonomii za ich najwspanialszą piątkę, która ich nic nie kosztuje. .. a ludowi doskonale smakuje. .. Niech żyje Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie ma tutaj dostępu. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  4
  GłębokaMyśl(2019-10-11)
 • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Mnie natomiast niezwykle w tym noblowskim kontekście podoba się ta słynna, podobno miniona, "mądrość etapu", którą wykazują się dziś na wyścigi ci wszyscy płynący z nurtem, nacjo-bogoojczyźniani komentatorzy prawicy;) Hashtagi: #ZprademToWiadomoCoPlynie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  RobertKoliński(2019-10-11)
Reklama