UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Fajnie się czyta, ale moim zdaniem jest Pani równie nieobiektywna jak PiS. Tyle, że w druga stronę. A co do przywar Polaków, od których pani rozpoczęła felieton to chyba gdzieś tam u Pani siedzi kompleks niższości. No bo wiadomo Francuz czy Anglik to jest prawie bez wad, a Polak. .. Dziwne to, bo jako wieloletnia dyrektorka dużej instytucji kultury powinna Pani ciągnąć Polaków w górę, a nie w dół. Dowcipy u Polaków zostały wymyślone po to, aby sami źle o sobie myśleli. To jedna z przyczyn 2-milionowej emigracji naszych rodaków w samej tylko wielkiej Brytanii. U prawie każdego można znaleźć coś fajnego i coś niefajnego. Wszystko zależy od tego, co chcemy pokazać. I jeszcze jedno. Kiedy polityk jest wysoko, to wszystko mu się podoba i wszystko jest fajne, a kiedy traci stanowisko, to wszystko zaczyna mu się nie podobać. Musi Pani jednak wiedzieć, że zarówno cztery lata temu, jak i dziś los przeciętnego Polaka jest podobny. Tylko wam się polepsza i pogarsza - w zależności od tego, kto jest u władzy. Niestety nawet teraz opozycji nie interesuje los zwykłego urzędnika czy drobnego przedzsiębiorcy. Czy kiedyś się to zmieni?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  matkaPolka 1970(2019-10-11)
 • @matkaPolka 1970 - Dzięki takim ludziom jak szanowna pani Populizm i Socjotechnika jest u władzy. .. Was, jak usłyszycie taki dowcip o Polakach, to trzeba podnosić z kolan, udzielać pomocy psychologicznej po traumatycznym przeżyciu. .. Wy nawet nie potraficie się śmiać z własnych wad i przywar. .. Was wszyscy atakują i chcą pognębić. .. a Wy przecież jesteście tacy wspaniali, mądrzy, odważni, rozumni, rozsądni i zawsze gotowi umierać za wolność waszą i naszą, zawsze gotowi do poświęceń by zostać Chrystusem Narodów jak Wam wieszcz sugerował przed wiekami, zawsze gotowi nadstawić drugi policzek, albo umrzeć w powstaniu za nic. .. zAment. Czy to się kiedyś zmieni ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  GłębokaMyśl(2019-10-11)
Reklama