UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam 3 dzieci, zrobię zonie 4 dziecko będzie mieć emeryturę z racji urodzenia dzieci i mamy 2 tysiące na dzieciaczki. Po co więc nam pracować skoro minimalna pensja wynosi podobnie? Ja dorobię na czarno a co ? I możemy żyć. Z mopsy też wezmę zasiłek. Skoro tak można żyć to żyjmy. Obiad zawsze na stole mam a żona jest w domu z dziećmi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    19
    Juras*2(2020-07-13)
  • @Juras*2 - Nie zapomnij, że te dzieci później być może będą pracować na twoją emeryturkę !!! Więc lepiej się zamknij !!!
  • @Juras*2 - Juras z tego co mowia sasiedzi, to juz CI nie staje, to jak to jest z Toba ? Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Zbyszek 1(2020-07-13)
  • @Zbyszek 1 - oj tam, wziął zapylił żonę swoimi ustami
  • @Juras*2 - Fałszywy wpis aktywisty KO. Po pierwsze normalny obywatel wydaje te marne 500 zł na dziecko a nawet z tego co sam zarobi zainwestuje w przyszłość swojej pociechy, wybierając lepszą szkołę, czy zajęcia dodatkowe. Drugie 2000+2100 żony to jednak jest 4100+j twoje 2100 to jednak 6200,chyba więcej niż to co daje MOPS? Możesz do Grecji jechać, świat zobaczyć a nie udawać polskiego greka. Co do pracy na czarno to jakiś mit, na tym zarabia pracodawca a Ty godzisz być gorszym niż naprawdę jesteś, każdego stać na to by mieć normalną pracę i podniesionym czołem wychodzić z pracy.
  • @1234 - Odejmij kasę za nianie czy przedszkole, skoro baba w domu to kasa twoja a skoro baba w pracy to dzieciaki z kim ? Użyj mózgu to nie boli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Jfhcjcjvi(2020-07-13)
  • @Juras*2 - Nie bądź śmieszny. W mojej rodzinie i wśród znajomych wszyscy pobierają dodatkowe świadczenia +, ale i wszyscy pracują. Więc nie uogolniaj. Jest grupa ludzi, ktora zawsze potrafiła znaleźć źródło dochodu w roznego rodzaju zasilkach. Taki mają styl życia. Ale nie przesadzajmy to są nieliczne przypadki.
Reklama