UWAGA!

Apel Forum Rozwoju Elbląga o udział w wyborach

Elbląg, Apel Forum Rozwoju Elbląga o udział w wyborach

Szanowni Państwo, drodzy elblążanie. 21 listopada odbędą się wybory samorządowe, w związku z tym pragnę w imieniu Forum Rozwoju Elbląga zaapelować do wszystkich dorosłych elblążan o udział w głosowaniu. Apel ten kierujemy szczególnie do osób, które rzadko korzystają z czynnego prawa wyborczego.

Mamy szczęście żyć w państwie demokratycznym, w którym faktycznie władza należy do wszystkich obywateli, czego przejawem jest możliwość, a nie obowiązek, brania udziału w wyborach, także tych samorządowych. W nadchodzącą niedzielę będziemy mieli okazję oddania głosu na swojego kandydata na Prezydenta Miasta, radnego miejskiego oraz radnego Sejmiku Wojewódzkiego. Skorzystajmy z tej szansy, ponieważ im większa frekwencja, tym większa presja na rządzących, by liczyli się z opinia publiczną, z potrzebami i oczekiwaniami mieszkańców.
       Elbląg jest naszym wspólnym domem, naszą małą ojczyzną, na której wszystkim nam zależy. Wybierzemy miastu gospodarza, który przez cztery najbliższe lata będzie decydował o kierunkach jego rozwoju i wydawaniu naszych wspólnych niemałych pieniędzy.
       Nadchodzące cztery lata mogą być dla Elbląga przełomowe, zarówno pod względem inwestycji w samym mieście, jak i jego okolicach. Tym ważniejszy jest wybór kompetentnych ludzi, którzy będą nas reprezentować i rządzić miastem w nadchodzącej kadencji.
       Wierzymy, że każda z kandydujących osób chce dobra Elbląga, więc każdy wybór jest dobry i jest wyborem za rozwojem naszego miasta.
       Do zobaczenia 21 listopada w lokalach wyborczych.
      
      
Cezary Balbuza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • większość z kandydujących ma w du. .dobro Elbląga liczy się tylko ich dobro i lepiej o tym pamiętać
 • Niestety to prawda, aby dalej być radnymi zmieniają swoje miejsce zamieszkania po to, aby z innego okręgu startować, swoje przynależności partyjne zaraz po wyborach z PIS na SLD i dlatego właśnie trzeba Nam iść i podziękować za otumanianie mieszkańców Elbląga. (Smród, potrafi nawet dolecieć z Zawady na Zatorze).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ktoś?(2010-11-16)
 • A po wyborach ...wszyscy dostaniemy powyborczej obstrukcji .Wątpię by się coś zmieniło na lepsze .Nawet Porto55 spóznia się z budową ...www.porto55.pl
 • FRE to organizacja która zaprosiła Słoninę a jej członkiem jest K. sierżantowicz działacz komunistyczny
 • Obejzyjcie reportaz magazyn POLSKA w POLSAT NEWS. Znow ELBLĄG w tv, i nieudolność wladz. Reportarz o lokatorkach uciązliwych mieszkających na starym miescie. Tego Telewizja Elbląska nie pokaze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lelumpolelum(2010-11-16)
 • ja się w ogóle nie wybieram. wolę spędzić czas przed TV
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antypacjusz(2010-11-17)
 • Radio EL nie jest atrakcyjne dla słuchacza. Panowie Kasperczyk i Nowosad, jeśli radio nie uatrakcyjni ramówki, nie będzie bliżej spraw lokalnych, odbierzemy Wam koncesje. Po co radio dla Elblążan, którego 90 procent mieszkanców nie słucha.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  członek KRRiT(2010-11-17)
 • głosujmy na Henryka Słoninę
 • ty fanatyk Słoniny, moze jeszcze wstawmy go w ramki, i obchodzmy z nim wkoło Elbląga w procesji, śpiewając piesni nadobne, wystawmy go na ołtarze, uznajmy nieśmiertelnym. czy twoj byt sie polepszył za panowania 'wszechmogącego, przewielebnego'Słoniny?moj nie, wrecz sie pogorszył. czy nie widzisz, ze dziadzio prezio ma wszystkich w dupie?kandydowanie ma jeden cel-utrzymac 2 mieszkania, dom nieopodal szpitala, i posesje w wiadomym miejscu, a mieszkancom jak zwykle g. .. no od 12 lata
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  taka brutalna prawda(2010-11-17)
 • E tam siejecie defetyzm, spośród ponad dwustu kandydatow muszą być osoby wartościowe (osobiście glosuję na Charłampowicza) i tylko od nas zalezy czy chce nam się ruszyć i zaglosować. Z takiej "kupie" kandydatów napewno jakieś perłki się znajdą :)
 • gdzie są nasze 2 szynobusy?-w Olsztynie. ODDAJCIE!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  DupaJasiu(2010-11-17)
 • dyro ZKM ELBLĄG kandyduje na radnego, pan Kantypowicz. jak wygra, w co wątpie, to taki sam burdel w miescie bedzie, jak w komunikacji miejskiej. ten gosciu nie ma nad niczym w ZKM kontroli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowca bombowca(2010-11-17)
Reklama