UWAGA!

Atak na dętkach

W sobotę 25 sierpnia na Basenie Miejskim przy ul. Spacerowej odbędzie się impreza integracyjna zorganizowana przez Integracyjny Klub Sportowy „Atak” oraz Ognisko TKKF „Witoszewo”, zatytułowana „VI Integracyjny Atak na Dętkach”.

Główną atrakcją programu będą wyścigi na dętkach traktorowych (organizator zapewnia dętki i powietrze), główny - o Puchar Prezydenta Elbląga. Zapisy - godz. 9.30-10. O godz. 11 rozpocznie się Wyścig Osób Niepełnosprawnych (dystans około 2 km), o godz. 13 - wyścig otwarty (około 2 km) i wyścig dla dzieci (200 m), o godz. 15 - wyścig VIP (około 500 m).
     Będzie też II Turniej Piłki Plażowej na Siedząco „Sand Cup” - o godz. 11 zapisy, o godz. 12 początek turnieju (do dwóch wygranych setów).
     O godz. 10 rozpocznie się również XIII Finał Otwartych Mistrzostw Elbląga w Plażowej Piłce Siatkowej z udziałem ośmiu zespołów, które zakwalifikowały się do finału w zawodach rozgrywanych przez całe lato na kąpielisku.
     O godz. 17.30, już po sportowych emocjach, rozpocznie się wspólny grill i dyskoteka dla uczestników.
     Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Elbląga.
     Sponsorzy: Plus GSM Polkomtel S.A.; Grupa Żywiec S.A. Browar w Elblągu; Energa -Operator; PZU; E. Leclerc; Toyota Knedler; KAM Milejewo; Statoil Poland Sp. z o.o.; K&M; Qraś; Citroen-Postek; Unitrus; Wydawnictwo URAN; E.P.W. i K.; E.P.E.C.; W.O.R.D. Elbląg; Z.U.B. Mytych Sp. z o.o.; Stolpłyt - fabryka mebli; Z.R.I. „Wodnik”; Hyundai-Wegner Sp. J.; Patrex; Poliszynel.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama