UWAGA!

Audytorzy w policji

 Elbląg, Audytorzy w policji
(fot. KMP Elbląg)

Dziś (23 listopada) w elbląskiej komendzie policji rozpoczął się audyt nadzoru systemu zarządzania jakością. Przez dwa dni specjaliści oceniać będą, czy nasza komenda wykonuje zadania, do których została zobowiązana certyfikatem ISO.

Jak informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu, audytorzy - Elżbieta Stypułkowska i Artur Zakrzewski - poddadzą ocenie wszystkie komórki organizacyjne KMP zaangażowane w realizację zadań objętych zakresem systemu. Audytorzy określą, czy system funkcjonuje zgodnie z normą i, co najważniejsze - czy jest wykorzystywany w codziennej pracy na wszystkich szczeblach organizacji.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • może wtedy ktoś mi odpisze na meila czy mam czekac czy sama mam zacząć strzelac do tych młotów z mojego osiedla :((( strachliwa mieszkanka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  anolka(2006-11-23)
 • ciekawe za co to iso oni dostali,mam nadzieje ze beda sie rownie szczycic jk im je odbiora
 • -wykonuje zadania do których zobowiązana została certyfikatem" - to już świadczy o zrozumieniu p[rzez personel zasad zarządzania- jaki komendant takie postrzeganie systemu a sewoją droga może na tym forum policjanci wskaża aditorom obszary i zadania do weryfikacji - bo tak to znowu nasz komendant sam pokaże co zechce. a więc do dzieła policytjna braci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  auditor(2006-11-23)
 • Że co????? ISO?? Za co??? Ci nadgorliwcy powinni trochę kiełbasy dostać!!
 • Tej audytorce - siedzącej obok Komendanta W. Brudka, tak się w głowie od tego "audytowania pomieszało", że zaczęła nawet audytować pensjonat w którym mieszka! Kobitko - wypij se szklankę zimnej wody i zrób se dłuuuuugi spacer !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Portier(2006-11-24)
 • Po pierwsze nie audyt ISO tylko audit-zgodnie z terminologia zawartą w ISO 9000, a po drugie to nie bardzo rozumiem o co chodziło "auditorowi". Jak mozna spełniac wymagania zawarte w Certyfikacie?Tam nie ma wymagan, a jedynie podany zakres certyfikacji. Szczególowe wymagania okreslone są w poszczegolnych procesach. Nalezy raczej spelniać wymagania przyjetego SZJ w firmie i przestrzegac Polityki Jakości. I nie ma takiej mozliwości, aby najwyzsze kierownictwo firmy pokazywalo auditorom dokumenty zupelnie nie zwiazane z danym procesem, czy tez "stworzone na cito" jest to sprzeczne z wymaganiami normy. Auditorów równiez obowiazuje podczas kontroli przestrzeganie normy ISO 19011.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pełnomocnik(2006-11-25)
Reklama