UWAGA!

Teraz ja - Bardzo śnieżna noc

Elbląg, Bardzo śnieżna noc
(fot. Krzysztof Milewski)

Bilans nocnych opadów śniegu z wtorku na środę to kilkadziesiąt połamanych gałęzi na drogach pozamiejskich i przewrócone drzewo na drodze dojazdowej do Jeleniej Doliny. Zobacz więcej zdjęć .

Ciężar śniegu, jaki osadził się na gałęziach, spowodował, że wiele drzew i gałęzi nie wytrzymało ciężaru śniegu i, łamiąc się, stwarzało poważne zagrożenie dla samochodów jadących drogami pozamiejskimi. Na szczęście ostatniej nocy nie doszło do uszkodzeń pojazdów, jednak apelujemy do kierowców, aby niepotrzebnie nie zatrzymywali się na odcinkach drogi przebiegającej pod drzewami, jednocześnie ograniczając prędkość, aby można było zminimalizować szkody w pojeździe w sytuacji, kiedy spadająca gałąź trafi w nasze auto.
     Prosimy o rozwagę na drogach, a tych, co nadal mają w swoich autach opony letnie, uprzedzamy, że jazda w takich warunkach na oponach letnich jest poważnym zagrożeniem dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.
homzik Liczba publikacji: 18
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
5.3 6 15

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • wartościowe info - brawo!
 • A jakie ma być info o tym co się działo? Jest zwarte, czytelne, i opisuje to co się działo ostatniej nocy, zaopatrzone w fotki, czyli takie jak być powinno. I mi się podoba. A na pewno ciekawe i warte zobaczenia są fotki w innym artykule tego autora, dotyczące zimy w okolicach Elbląga. Polecam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelniczka(2007-11-14)
 • Czytelniczka ~ owszem, 'rwel' i 'sarkazm' to dla wielu słowa blisko/jednoznaczne, jednak zwrotu 'brawo!' od początku używam bez żadnych podtekstów. .info na czasie + krótki, acz dobitny txt + barwna/sugestywna ilustracja = kawałDobrejRoboty. .więc: BRAWO!
 • michaela89 Prosisz o rozwage a sam szarżujesz po drodze; PPP Oczywiście żart; ) Jak zawsze fotki pierwsza klasa. Pozdrawiam; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  michaela89(2007-11-14)
 • Ja ci dam !!!! Szybkie ruszenie ze skrzyżowania w celu płynnego włączenia się do ruchu, nie utrudniajac i nie robiąc zagrożenia dla innych uczestników, jest dozwolone w ruchu drogowym !!! Niech no ja dopadne cie gdzies na przejściu ! :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Homzikuss Pospolituss(2007-11-14)
 • Ciężar śniegu, jaki osadził się na gałęziach, spowodował, że wiele drzew i gałęzi nie wytrzymało ciężaru śniegu. .. .. tragedia, w jakim to jest języku, a masło było maślane? zanim się cos chce opublikowac wypadąłoby to przeczytać, styl dno,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  krtykant 12(2007-11-14)
 • popieram przedmowce, ja rowniez zauwazylem ten misz masz. .. slabo, naprawde slabo z jezykiem autora. .. .no chyba ze to przez pospiech - w takim wypadku po co pisac o sniegu ??? Moze lepiej napisac mniej, ale lepiej ???
 • fajne fotki
 • dwaPoprzedniki ~ jeśli waszą uwagę skutkującą komentarzem zwróciło WYŁACZNIE takie potknięcie, to ino powinszować, powinszować. .
 • ups, sorki, nie zauważyłem ostatniego komenta
 • do rewl, jeśli Ci nie przeszkadza śnieg pod którego ciężarem drzewa nie wytrzymują ciężaru śniegu to trudno, ale człowieku prymitywny nie wciskaj swojego ograniczenia umysłowego jako normę innym czytelnikom, jeśli znowu sie uchlałeś to tez nie wypisuj tych bzdur tylko idź spać,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  yeronimo(2007-11-14)
 • heroino ~ przestanę pić, gdy Ty zaczniesz myśleć
Reklama