UWAGA!

Bezpieczeństwo seniorów – debata w Pasłęku

 
Elbląg, Bezpieczeństwo seniorów – debata w Pasłęku
fot. policja

Pasłęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Komisariat Policji w Pasłęku zapraszają wszystkich seniorów na debatę, której tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo osób starszych. W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z najczęstszymi zagrożeniami, z jakimi spotkają się nasi seniorzy.

Przedstawione zostaną także sposoby zapobiegania takim zagrożeniom. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali przedstawiciel instytucji, których głównym zadaniem jest dbanie o nasze bezpieczeństwo: Komendant Miejski Policji w Elblągu, Komendanta Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Pasłęku oraz Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Pasłęku, pod którego nadzorem pozostaje pasłęcka Straż Miejska.
       Dzięki temu możliwym będzie przekazanie bezpośrednio na ich ręce spostrzeżeń dotyczących możliwości zapewnienia bezpieczeństwa osobom starszym. Mamy nadzieję, że zaplanowany w trakcie spotkania panel dyskusyjny pozwoli na wymianę sugestii dotyczących podniesienia poziomu bezpieczeństwa oraz przyczyni się do jeszcze skuteczniejszego niwelowania wszelkiego rodzaju zagrożeń, z jaki mogą spotkać się pasłęccy seniorzy.
       Spotkanie odbędzie się dziś (27 października) o godz. 17 w Bibliotece Publicznej w Pasłęku, pl. Św. Wojciecha 5 i ma charakter otwart.
       Na debatę zaprasza - PUTW w Pasłęku i komendant KP w Pasłęku.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama