UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpieczeństwo seniorów – debata w Pasłęku

 
Elbląg, Bezpieczeństwo seniorów – debata w Pasłęku
fot. policja
Reklama

Pasłęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Komisariat Policji w Pasłęku zapraszają wszystkich seniorów na debatę, której tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo osób starszych. W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z najczęstszymi zagrożeniami, z jakimi spotkają się nasi seniorzy.

Przedstawione zostaną także sposoby zapobiegania takim zagrożeniom. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali przedstawiciel instytucji, których głównym zadaniem jest dbanie o nasze bezpieczeństwo: Komendant Miejski Policji w Elblągu, Komendanta Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Pasłęku oraz Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Pasłęku, pod którego nadzorem pozostaje pasłęcka Straż Miejska.
       Dzięki temu możliwym będzie przekazanie bezpośrednio na ich ręce spostrzeżeń dotyczących możliwości zapewnienia bezpieczeństwa osobom starszym. Mamy nadzieję, że zaplanowany w trakcie spotkania panel dyskusyjny pozwoli na wymianę sugestii dotyczących podniesienia poziomu bezpieczeństwa oraz przyczyni się do jeszcze skuteczniejszego niwelowania wszelkiego rodzaju zagrożeń, z jaki mogą spotkać się pasłęccy seniorzy.
       Spotkanie odbędzie się dziś (27 października) o godz. 17 w Bibliotece Publicznej w Pasłęku, pl. Św. Wojciecha 5 i ma charakter otwart.
       Na debatę zaprasza - PUTW w Pasłęku i komendant KP w Pasłęku.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama