UWAGA!

Bezpieczne zakupy w sieci. Policja organizuje cykl spotkań z młodzieżą

 Elbląg, Bezpieczne zakupy w sieci. Policja organizuje cykl spotkań z młodzieżą
fot. policja

Policjanci z Elbląga zainaugurowali program „Bezpieczne z@kupy w sieci”. Na ich zaproszenie prelekcje dla młodzieży przeprowadzi specjalista z firmy Allegro.

Zakupy przez Internet są coraz bardziej popularne. Są wygodne, bo nie ruszając się sprzed monitora, można zamówić dowolny produkt z dostawą do domu. Dają również możliwość wyboru najatrakcyjniejszej spośród ofert licznych sklepów, czy portali aukcyjnych. Kupując w sieci musimy jednak pamiętać, że Internetu nie omijają oszuści. Dlatego też policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu we współpracy z Allegro zorganizowali cykl spotkań dla uczniów elbląskich szkół średnich, których tematem będzie właśnie bezpieczeństwo w sieci. Gościem pierwszego z nich będzie kierownik ds. współpracy z organami ścigania z firmy Allegro, Jakub Pepłoński. Już jutro (27.02.2019r.) w kilku elbląskich szkołach przedstawiciel tej firmy omówi zagadnienia związane z zakupami w sieci, na platformach społecznościowych, platformach handlowych i związanym z tym ryzykiem. Program prewencyjny dla młodzieży „Bezpieczne z@kupy w sieci” został objęty patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.
       Nauczycieli, którzy są zainteresowani szkoleniami, prosimy kontakt z policjantami z wydziału prewencji kryminalnej elbląskiej komendy (tel. 55 230 21, 55 230 15 19).
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama