UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tu wszędzie. Tu wszędzie jest moja droga ojczyzna, tu każdy kamień każdy krzak mi to przyzna, tu wszędzie w tej ziemi są moje korzenie, tu ciągle widzę moich przodków cienie. Tu Polska mowa i język ojczysty słychać od wieków i nasz sztandar krwisty biało czerwony łopoce na wietrze z białym orłem w koronie, przecina powietrze. Tu ziemia jak maki bratnią krwią zroszona Tu krzyże historii wierności ikona, stoją jak drogowskazy, świadkowie historii obrosłe mechem niemi i niezłomni. Tu Polska Wisła i piaski Mazowsza tu łany żyta, pszenicy i owsa szumią od wieków dziękczynną balladę za krew przelaną, za rany za zdradę. Będziemy Cię bronić jak nasz własny dom i życie naszych matek, dzieci oraz żon, będziemy zawsze wierni Ci aż do ostatniej kropli krwi. Henryk Siwakowski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kaczor(2021-11-08)
  • @Kaczor - Ktoś chyba za komuny pisał wiersze pochwalne na cześć Pierwszego Sekretarza i tak mu zostało
  • @Kaczor - "tu ciągle widzę moich przodków cienie. "- Problemy neurologiczne, może depresja.
  • radzę zmienić prochy i lekarza bo coś po czapą się zresetowało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kaczor(2021-11-08)
  • Wystarczy ze twój dziadek tam był i tobie też to zostało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kaczor(2021-11-08)
  • lepiej neurologiczne niz psychiczne co jest widoczne az nadtto u ciebie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kaczor(2021-11-08)
Reklama