UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza

Blisko 100-tysięczny księgozbiór, bogaty wybór czasopism oraz zbiór filmowych adaptacji, kursów językowych i programów edukacyjnych – to wszystko czeka na czytelników w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Karola Wojtyły w Elblągu. W książnicy można też bezpłatnie skorzystać z komputerów i dostępu do Internetu.

Czytelnikiem biblioteki może zostać każdy, kto skończył 16 lat.
       - Oferujemy blisko 95-tysięczny księgozbiór, 112 tytułów czasopism, bogaty zbiór: filmowych adaptacji lektur szkolnych, filmów programów edukacyjnych, kursów języków obcych, bogaty wybór tematycznych lekcji bibliotecznych – zachęca Anna Szeląg z Wydziału Promocji i Współpracy z Bibliotekami. – Dysponujemy także stanowiskami komputerowymi z bezpłatny dostępem do Internetu, elektroniczną bazą katalogową Biblioteki oraz Systemem Informacji Prawnej LEX w wersji on-line.
       Korzystanie ze zbiorów jest bezpłatne. Od osób spoza Elbląga, które chcą zapisać się do biblioteki, nie pobiera się kaucji za zbiory.
       Biblioteka prowadzi też działalność naukową i edukacyjną. Od 23 do 24 września nauczyciele zainteresowani e-learningiem, jako nowoczesną formą nauczania – uczenia się mogą wziąć udział w konferencji „E-learning wyzwaniem dla bibliotek”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.konferencja-bib.oeiizk.waw.pl.
       Interesująco zapowiada się październik w bibliotece.
       - Dzieciom proponujemy zwiedzanie wystawy poświęconej Papieżowi Polakowi „Felicja-nek 10” przygotowanej przez Centrum Jana Pawła II z Krakowa – mówi Anna Szeląg. - Dorosłych natomiast zapraszamy w drugiej połowie miesiąca do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych, zdalnych i stacjonarnych, kursów komputerowych.
       - Będzie też interesująca propozycja dla katechetów i wszystkich zainteresowanych przesłaniem Jana Pawła II – kontynuuje. - Zachęcamy do wysłuchania wykładu ks. prof. dra hab. Tadeusza Panusia z Papieskiej Akademii Teologicz-nej w Krakowie.
       Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do swojej siedziby przy ul. Świętego Ducha 25 (vis-a’-vis Biblioteki Elbląskiej) w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od godz. 9 do 18, a w czwartki i soboty od godz. 9 do 15.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama