UWAGA!

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza

Blisko 100-tysięczny księgozbiór, bogaty wybór czasopism oraz zbiór filmowych adaptacji, kursów językowych i programów edukacyjnych – to wszystko czeka na czytelników w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Karola Wojtyły w Elblągu. W książnicy można też bezpłatnie skorzystać z komputerów i dostępu do Internetu.

Czytelnikiem biblioteki może zostać każdy, kto skończył 16 lat.
       - Oferujemy blisko 95-tysięczny księgozbiór, 112 tytułów czasopism, bogaty zbiór: filmowych adaptacji lektur szkolnych, filmów programów edukacyjnych, kursów języków obcych, bogaty wybór tematycznych lekcji bibliotecznych – zachęca Anna Szeląg z Wydziału Promocji i Współpracy z Bibliotekami. – Dysponujemy także stanowiskami komputerowymi z bezpłatny dostępem do Internetu, elektroniczną bazą katalogową Biblioteki oraz Systemem Informacji Prawnej LEX w wersji on-line.
       Korzystanie ze zbiorów jest bezpłatne. Od osób spoza Elbląga, które chcą zapisać się do biblioteki, nie pobiera się kaucji za zbiory.
       Biblioteka prowadzi też działalność naukową i edukacyjną. Od 23 do 24 września nauczyciele zainteresowani e-learningiem, jako nowoczesną formą nauczania – uczenia się mogą wziąć udział w konferencji „E-learning wyzwaniem dla bibliotek”. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.konferencja-bib.oeiizk.waw.pl.
       Interesująco zapowiada się październik w bibliotece.
       - Dzieciom proponujemy zwiedzanie wystawy poświęconej Papieżowi Polakowi „Felicja-nek 10” przygotowanej przez Centrum Jana Pawła II z Krakowa – mówi Anna Szeląg. - Dorosłych natomiast zapraszamy w drugiej połowie miesiąca do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych, zdalnych i stacjonarnych, kursów komputerowych.
       - Będzie też interesująca propozycja dla katechetów i wszystkich zainteresowanych przesłaniem Jana Pawła II – kontynuuje. - Zachęcamy do wysłuchania wykładu ks. prof. dra hab. Tadeusza Panusia z Papieskiej Akademii Teologicz-nej w Krakowie.
       Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do swojej siedziby przy ul. Świętego Ducha 25 (vis-a’-vis Biblioteki Elbląskiej) w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od godz. 9 do 18, a w czwartki i soboty od godz. 9 do 15.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama