UWAGA!

Błękitny Marsz PO

W sobotę 7 października Platforma Obywatelska organizuje w Warszawie Błękitny Marsz. - Domagamy się, by rządzący naszym krajem przestali zajmować się sobą i zawłaszczaniem państwa, a zajęli się pracą nad tym, by ludziom było lepiej - powiedziała podczas konferencji prasowej Elżbieta Gelert, senator RP z ramienia PO.

Jak wyjaśniła senator Gelert, marsz był zaplanowany na kilka tygodni przed ujawnieniem „taśm” posłanki Beger.
     – To tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że trzeba zaprotestować przeciwko temu, co dzieje się w polskiej polityce - mówi Elżbieta Gelert. - Bo do czego służy polityka i politycy? Czy tylko do ugruntowania zdobytej władzy za wszelką cenę? Czy może do skutecznego i dobrego rządzenia krajem. Polityka nie może służyć tylko do zdobycia władzy. Polityka, tak jak ja to rozumiem, ma służyć obywatelom Polski, mieszkańcom Elbląga. Ten żenujący spektakl medialny nie służy nikomu - ani rządzącym, ani opozycji, ani tym bardziej nam - Polakom. Dlatego organizujemy Błękitny Marsz. Jego sensem jest zmobilizowanie tych, którzy, tak jak my, widzą, że sposób rządzenia naszym krajem jest coraz gorszy.
     Manifestacja PO odbędzie się 7 października w samo południe w Warszawie. Senator Elżbieta Gelert zachęca elblążan do wzięcia w niej udziału.
     - Apeluję do mieszkańców naszego miasta, nie tylko sympatyków Platformy Obywatelskiej, o przyłączenie się do naszej inicjatywy - mówiła. - Na chętnych będą czekały autokary - przejazd jest całkowicie bezpłatny.
     Osoby zainteresowane wyjazdem do Warszawy na Błękitny Marsz mogą zgłaszać się do biura senator Elżbiety Gelert, które mieści się przy ul. Mostowej.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • koty za ploty .....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  plertyh(2006-10-04)
 • To niebezpieczna gra. W celu zdobycia władzy, podburzać lud do wyjścia na ulicę. Może to jest ostatnia deska ratunku ?.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Niezrzeszony.(2006-10-04)
 • POpaprańcy
 • jak zatrzymają się przy stadionie to jadę, zrobię zakupy sobie i wróce z nimi spowrotem,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  handlarz(2006-10-04)
 • To niebezpieczna gra. W celu obrony władzy organizowac inne demonstracje w tym samym dniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Socjaldemokrata(2006-10-04)
 • Kiedyś to lało ZOMO /tacy zmotoryzowani młodzi chłopcy/ a teraz te sieroty z PO mogą oberwać od Młodziezy Wszechpolskiej Giertycha. Przedni pomysł Wicepremiera
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Socjaldemokrata(2006-10-04)
 • Niezrzeszony, niebezpieczną grę prowadzi rząd i władze Warszawy, organizując i dając zezwolenie na manifestację LPR i Młodzieży Wszechpolskiej w tym samym czasie i podobnym miejscu. Mam nadzieję, że manifestacja rządowa ma też na celu tylko głośne wyrażenie swych poglądów, a nie sprowokowanie zamieszek, żeby znowu całą winą obarczyć Platformę, i mam nadzieję, że Policja będzie bronić obywateli niezależnie od ich poglądów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zrzeszony(2006-10-04)
 • socjaldemokrata nie powiem kto tu jest sierota, jezeli nie potrafi przekroczyc progu wyborczego i dostac sie do sejmu :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  POrządnicki(2006-10-04)
 • trzeba demonstrować i siać niepokój w państwie ile się da, dlatego kto żyw do autobusu i wio do Warszawy,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rusokrata demokratyczny(2006-10-04)
 • Zwracam się do pani Dyrektor Szpitala i Senator w jednym aby przestała czerpać dziką satysfakcję z jazdy na platformie i zionąć nienawiścią razem z zastępami PO i wziąć się do konstruktywnej pracy dla nas Polaków, szarych zwykłych ludzi,gęsto uciekających z kraju - bynajmniej nie z powodu rządów PIS tylko z politycznej nieudolności,która ma już 16 lat.Jeśli chodzi o zarzuty zagarniania władzy,to ośmielę się wspomnieć aktorski występ waszego lidera z rudymi kędziorkami z roku 1992, kiedy to z Wałęsą obalał rząd Olszewskiego - w nocy z resztą!!Widać lubicie nocną robotę i z wypiekmi czekaliście w Sejmie nie tak dawno co Renia Beger zdoła nagrać na taśmach TVN. W Polsce nie będzie tak,że jedna opcja polityczna przejmie całkowicie władzę.Należy o tym zapomnieć dlatego po przegranych wyborach otrzymaliście możliwość współrządzenia krajem."Premier z Krakowa" może i nie byłby Premierem ale mógłby decydować o losach Polski.Koalicja POPIS dostała poparcie społeczeństwa i ja również do niego należę.Zapowiada się kolejne polityczne bla bla bla, polityczny bełkot a spod Dworca PKP odjeżdżają kolejne autokary za Funtem z wizerunkiem Królowej Matki.Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze.Póki co jesteście obstrukcyjną opozycją.Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dzie dzieżgoł(2006-10-04)
 • POrzadnicki: co ma piernik do wiatraka? PS Nie jestem Socjaldemokratą od Borowskiego tylko od Görana Perssona lidera Szwedzkiej Partii Socjaldemokratycznej od 1996 roku i marzę o chwili kiedy młody człowiek o poglądach socjaldemokratycznych nie będzie utożsamiany z komuną. Chyba się nie doczekam bo PIS wprowadza dziediczność i bedą kopac do trzeciego pokolenia w papierach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Socjaldemokrata(2006-10-04)
 • „Dzie dzieżo” przecież platforma wyżera wszystko z lodówki Polakom i kradnie zabawki. Co było widać na spocie wyborczymPiS,( potem okazało się ze kota zabawkę ze spotu zakosił były premier Marcinkiewicz – bo potem osobiście ofiarował go do licytacji na WOŚP)A, te wstrętne liberały nie chciały z współpracować z PiS.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  od niedawna ponoć zomowiec(2006-10-04)
Reklama