UWAGA!

Brak wody przy Polnej

Elbląg, Brak wody przy Polnej
(fot. arch. portEl.pl)

EPWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej jutro (22 października) pozbawieni wody będą wybrane budynki przy ulicy Polnej.

Wody zabraknie w budynkach o numerach: 7a, 7b, 8a, 8b, 8, 9, 10, 11, 12, 15, oraz w obiektach Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.
       Przewidywany czas pracy w godz. 8 - 16 może ulec skróceniu (lub wydłużeniu - w takim wypadku EPWiK dostarczy wodę beczkowozem).
       W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie parametrów wody. W przypadku wystąpienia takiego zjawiska prosimy informować Pogotowie Techniczne - tel.994. Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody E.P.W.i K. Sp. z o.o. przeprasza.
      
Andrzej Przybylski, EPWiK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • apteka czy perfumeria zmuszony jestem korzystać z apteki znajdującej się w c. h ogrody ul. płk dąbka 152.jest to apteka t. z. centrum. najgorsze to, że brak tam dużej ilości leków i z paragonem trzeba się zgłosić dnia następnego po odbiór. obsługa twierdzi, że należy telfonicznie się upewnić cz dany lek jest-kto ma płacić za połączenia telefoniczne. dziś byłem z receptami lek. pierwsz. kont. na cztery leki -trzech brakuje, które mam odebrać jutro. tak z kwitkiem odchodzi co trzeci lub czwarty klient. najbardziej są pokrzywdzeni ludzie starsi i inwalidzi, którzy zmuszeni są korzystać z tej apteki ze względu na bliską odległość. w aptece tej nie brakuje kosmetyków jak i innych reklamowanych w ulotkach i telewizji leków
  • A przeciez APTEKA w CH OGRODY należy do sieci aptek DBAM O ZDROWIE. Świetna więc robia firmie anty-raklame. Pacjencie, lecz się sam @!
Reklama