UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do tych wszystkich co szkalują rząd zastanówcie się co piszecie, jest takie przysłowie nie pamięta wół gdy cielęciem był, krótka wasza pamięć o rządach Tuska, a kto ustalił limity na uczelnię medyczne, a kto nie podwyższał limitów na służbę zdrowia, a kto chciał likwidować państwowa służbę zdrowia, a co p, grodzki wymyślał by likwidować dużą liczbę szpitali to przecież chore, ale na głupotę nie ma lekarstwa
  • @Vok - Ja gardzę każdym kto głosował na pis albo po. To nie rząd jest d*bilem tylko ci co ich wybierają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    PiesekLeszek(2021-11-04)
  • @PiesekLeszek - a ja gardze toba
  • A ja mam to gdzieś, Jesteś podludziem i dnem intelektualnym. Co mnie obchodzi twoja opinia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    PiesekLeszek(2021-11-04)
  • @Vok - Za rządów Tuska przynajmniej karetki przyjeżdżały na czas i ich nie brakowało, lekarzy to samo, nie zamykali/ zawieszali oddziałów w szpitalach z powodu braku kadry. To teraz są nadmiarowe zgony, a średnia długość życia Polaków skraca się, za Tuska jakoś wzrastała.
  • @Vok - Wielka szkoda że nie ma lekarstwa. Tobie by sie przydało. Ludzie którzy popierają utrzymywanie nierentownych i źle zarządzanych szpitali czy kopalni działają na szkodę Polski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Takie buty(2021-11-04)
  • @Vok - OK, dobrze, ze to wszystko wymieniłeś i tak być nie powinno. Jednak PIS mówił, że za ich rządów tego nie będzie i co! mamy jeszcze gorzej niż za PO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    grzesion(2021-11-05)
Reklama