UWAGA!

----

Broadway zaprasza na nowe kursy tańca

 Broadway zaprasza na nowe kursy tańca

Chcesz aktywnie spędzać swój wolny czas? A może chcesz zadbać o swoją sylwetkę? Pragniesz obcować z najpiękniejszymi tańcami i rytmami świata? Zapisz się już dziś na kurs tańca lub inne zajęcia ruchowe!

Do końca września będą prowadzone zapisy na kursy dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wraz z początkiem października rozpoczną się zajęcia takie jak:
       - rytmika dla dzieci od 2,5 do 4 lat,
       - zajęcia baletowe dla dzieci od 4 do 9 lat,
       - modern-jazz dla dzieci od 5 do 11 lat, młodzieży od 12 do 18 lat oraz dla dorosłych
       - hip-hop dla dzieci od 7 do 11 lat oraz młodzieży od 12 do 19 lat
       - taniec towarzyski dla dorosłych
       - salsa solo dla pań
       - aerobik
       - yoga
       - flamenco dla pań.
       Zajęcia w Szkole Tańca BROADWAY to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń - kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne. Osoby prowadzące zajęcia to utytułowani instruktorzy oraz znakomici pedagodzy.

 


       Zajęcia odbywają się w grupach 10-20 osobowych. Większość kursów odbywa się dwa razy w tygodniu w godz. 16.00-21.30. Szczegółowe informacje na stronie www.taniec.elblag.pl
       Kursy rozpoczną się 5 października. Zapisy i szczegółowe informacje od 1 września pod numerem telefonu 606 716 626, a także drogą elektroniczną: broadway@taniec.elblag.pl. Ilość miejsc jest ograniczona!
      
      

--------------------------- Artykuł sponsorowany -------------------------------------

      

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie