UWAGA!

By móc zagłosować

Żołnierze, pogranicznicy, a także osoby niepełnosprawne, bezdomne oraz czasowo przebywające w Elblągu mogą dopisać się do list wyborców, by móc zagłosować w październikowych wyborach parlamentarnych.

Od 1 do 5 października wnioski o dopisanie do spisu wyborców składać mogą: żołnierze służby zasadniczej lub okresowej służby wojskowej, pełniący służbę w charakterze kandydatów na żołnierzy zawodowych, odbywający ćwiczenia oraz przeszkolenie wojskowe; ratownicy odbywający zasadniczą służbę w obronie cywilnej poza miejscem stałego zamieszkania; policjanci z jednostek skoszarowanych; funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej pełniący służbę w systemie skoszarowanym.
     Natomiast 11 października upływa termin składania stosownych wniosków przez: osoby niepełnosprawne, by mogły zagłosować w wybranym obwodzie głosowania dostosowanym do ich potrzeb, oraz osoby przebywające czasowo na terenie Elbląga lub osoby bezdomne.
     Wnioski o dopisanie do spisu wyborców dla wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej można składać w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1 (budynek B - stanowiska od nr 1 do nr 4).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama