UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Piękny, geriatryczny skład - Halina Frąckowiak i Trubadurzy, a wisienką na torcie będzie facet wiekowy, który swoją piękną karierę kabaretową rozmienił na drobne - Jan Pietrzak. Kiedyś trep (więc pewnie dlatego spróbuje śpiewana imprezie wojskowej), potem wybitny satyryk i aktor kabaretowy. Nadal jestem miłośnikiem jego tamtych "numerów". No i w pewnym momencie sprzeniewierzył się swoim ideałom, za garść srebrników oddał się w pacht pisiorom i przepadł. Jest przez swoich mocodawców odświeżany jak stary kotlet mielony, czego dowód będą mieli elblążanie w poniedziałek na Wyspie Spichrzów. Oczywiście Ci, którzy pójdą ten syf obejrzeć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    9
    paterek(2022-08-12)
  • @paterek - Sztuka, miły Panie to rzecz ulotna, a muzyka najbardziej wśród sztuk abstrakcyjna. Cenię sobie oczywiście pańską opinię, że to ''syf'', i wiem, że ma Pan świadomość jak głęboko subiektywna ona(ta opinia) jest. Ja, gdybym miał wybór też wolałbym zamiast Trubadurów np. Blood Sweat and Tears albo Bruce'a Springsteena, ale wiemy obaj, że to nie tym razem. Niemniej jednak na pewno będzie tam tłum zadowolonych słuchaczy i o to chodzi i o to chodzi...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Bazyli(2022-08-13)
  • @Bazyli - będzie tłum słuchaczy których jak na wszystkie wiece wyborcze przywiozą już jadą, elblążanie nie będą pokazywani bo wstyd
Reklama