UWAGA!

Centrum bezpieczeństwa

26 kwietnia (czwartek) w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie otwarte zostanie Szkolne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Gminy Godkowo.

To drugie na terenie Warmii i Mazur Szkolne Centrum będzie zajmować się prowadzeniem szkoleń dzieci i młodzieży w zakresie wychowania komunikacyjnego, a także upowszechnianiem wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Będzie również przygotowywać uczniów do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową oraz prowadzić te egzaminy.
     - Szkolne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Gminy Godkowo otrzyma od nas odpowiednie wyposażenie - mówi Stanisław Lecheta, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu. - Będą to pomoce naukowe, podręczniki, przygotujemy także plac manewrowy do jazdy praktycznej rowerem i motorowerem.
     Uroczyste otwarcie Szkolnego Centrum odbędzie się 26 kwietnia o godz. 9 w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie. Z tej okazji przeprowadzony zostanie konkurs z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama