UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Certyfikat dla W-MOSG

Elbląg, Certyfikat dla W-MOSG

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej otrzymał Certyfikat uczestnictwa w projekcie „Współpraca transgraniczna w zwalczaniu przestępczości gospodarczej” - informuje Agnieszka Golias, rzecznik prasowy Komendanta W-MOSG.

Projekt „Współpraca transgraniczna w zwalczaniu przestępczości gospodarczej” został zrealizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku oraz olsztyńska Izbę Celną. Był współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
     W ramach projektu zorganizowano cykl szkoleń, których celem była wymiana doświadczeń i podniesienie kwalifikacji funkcjonariuszy pionu do walki z przestępczością gospodarczą. Realizacja projektu miała również zacieśnić współpracę transgraniczną pomiędzy służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo i porządek publiczny.
     W szkoleniach, oprócz policjantów i celników, wzięli również udział funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, funkcjonariusze Milicji Ekonomicznej Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej oraz Policji Litewskiej.
     Realizacja projektu to kolejny, tym razem szkoleniowy efekt bardzo dobrej współpracy Straży Granicznej i Policji w regionie.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama