UWAGA!

Chcesz tańczyć? Zgłoś się do Światowida

Elbląg, Hipnotic to utytułowana grupa, która trenuje pod okiem instruktorów ze Światowida
Hipnotic to utytułowana grupa, która trenuje pod okiem instruktorów ze Światowida (fot. nadesłane)

Odbyły się już nabory do sekcji tanecznych Światowida – m.in. do sekcji tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Dziś (9 września) szansa dla miłośników tańca ludowego.

Centrum Światowid zaprasza wszystkich chętnych i miłośników tańca na zajęcia sekcji tanecznych. Dziś o godz. 17 w Centrum Tańca „Promyk” odbędą się nabory dzieci do Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Elbląg" oraz młodzieży i dorosłych do Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Elbląska".
       - Zainteresowanie nasza ofertą jest bardzo duże, otrzymujemy sporo telefonów z pytaniami o terminy spotkań - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Światowid.
       Przy „Promyku” działa aż siedem grup tańca nowoczesnego, w których lekcje - dzięki połączeniu różnych współczesnych technik i stylów tanecznych - są bardzo dynamiczne i żywiołowe, doskonałe dla pełnych energii młodych ludzi.
       - Hip-Hop, Electric Boogi, Break Dance, Disco Dance, Disco Show czy Dance Show to style będące częścią tańca nowoczesnego – wyjaśniają instruktorzy.
       Dodają, że zajęcia w Światowidzie to lekcje w klimatyzowanych salach, z profesjonalnymi instruktorami, a także możliwość prezentacji przed elbląską publicznością.
       - Jeśli nie karierę tancerza, to z pewnością zajęcia z tańcem nowoczesnym dają potężną dawkę pewności siebie – mówią. - Taniec nowoczesny wzmacnia mięśnie i korzystnie wpływa na kondycję. Jest też doskonałą formą wyrażenia siebie poprzez ruch.
       Spóźnialscy, którzy wczoraj nie zdążyli na spotkania organizacyjne mogą przyjść na pierwsze zajęcia. Szczegółowy terminarz znaleźć można na stronie www.swiatowid.elblag.pl i w Centrum Tańca „Promyk”, tel. 055 611-01-30.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama