UWAGA!

Choinka jednak dotarła do Elbląga

Elbląg, Choinka jednak dotarła do Elbląga
fot. AD

Odwołane wczorajsze uroczystości związane z prezentacją choinki, która w tym roku będzie towarzyszyć Świątecznym Spotkaniom Elblążan, odbędą się dziś (3 grudnia) o godz. 17 na Starym Rynku przy Katedrze Św. Mikołaja.

Choinka ma 10 metrów wysokości, setki ozdób, bombek i lampek, które tworzą niezwykłą świetlną iluminację. To największa i najciekawsza świąteczna dekoracja w Elblągu. Uroczyste włączenie iluminacji świetlnej na choince będzie swoistym preludium do imprezy organizowanej co roku w weekend poprzedzający Święta Bożego Narodzenia pod nazwą Świąteczne Spotkania Elblążan.
       Choinka zabłyśnie dziś (3 grudnia) o godz. 17. W programie także koncert zjednoczonych sił elbląskich chórów, które po raz pierwszy wspólnie zaśpiewają utwory wprowadzające w świąteczny nastrój. Na Starym Rynku pojawią się również Mikołaje w świątecznym zaprzęgu. Całość poprowadzi Mirosław Siedler – dyrektor Teatru im. Aleksandra Sewruka.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblagu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Rozliczą was za ten wydatek
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bąbel(2010-12-03)
 • czyli znów Słonina zdezerterował, a miaĺ odpalić tą wiecheć. To jest ekonomia oszczędności w/g Słoniny:sprowadzić świerk z daleka, zapłacic za nią nie malą sumkę z kasy miejskiej(ile?; za pewne zaprzyjaznionej firmie. Zaś Nadleśnictwo Elbląg pewnie podarowałoby choinke miastu, tak jak to jest w innych miastach. I znów Dziadek Mróz po cichu wyprowadził z kasy miasta parenaście(dziesiąt)tysiecy zł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czubek na choince(2010-12-03)
 • Na choince zamiast liścia bedzie wisiał k. .. ..
 • Tak, na starówce po której nikt nie chodzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obywatel pc(2010-12-03)
 • córka mi właśnie przysłała SMS ze szkoły, że pani każe dzieciom iść o 17:00 stać na mrozie bo prezydent będzie tam dziś składał życzenia świąteczne. o co tu chodzi????
 • Panie Słonina! Ile naszej kasy wydałeś na tę imprezę a ile będzie trzeba jeszcze zapłacić za Twoje kaprysy za prąd. A rachunek jest prosty - setki lampek - np. 500 szt. x 40W przez 1 godz. to 20.000W po ok. 50 gr. za 1KW daje 10 zł. na godz. / to dziennie 15 godz daje 150 zł / to na 30 dni daje 4.500 zł - cztery tysiące złotych I kto za to zapłaci ? I Pan, i Pani, społeczeństwo! do d. .. z takim podejściem!
 • LUDZIE - czy wy chcecie zrobić z Elbląga CIEMNOGÓD - TYLKO KASA KASA KASA !!! a może trochę przyjemności, rozrywki i ludzkiej życzliwości, wtedy może trochę biedniej ale odrbinę weselej -kto jest za??
 • żal mi Was ludzie. .. w sumie nie ludzie tylko narzekacze
 • Lepiej te pieniadze przeznaczyc dla biednych dzieci zamiast Enerdze kase nabijac
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marco Polo(2010-12-03)
 • ciekawa jestem czy pojawi się kontrkandydat. .. .?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dora D.(2010-12-03)
 • W takim razie ci, którym przeszkadza to drzewko, niech nie kupują choinek do swoich domów, tylko te pieniądze przeznaczą dla biednych dzieci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sylwestra(2010-12-03)
 • Drzewko niczemu niewinne ale Słonina robi sobie reklame za pieniądze z Urzędu a to juz nie jest ładne niech go sponsoruje jego partia. A to, że nie dają zarobić elbląskim firmom tylko zciągają sprzęt oświetleniowy z Warszawy to już podłość. Poraz kolejny Słonina udawadnia, że Elbląg ma gdzieś a Elblążan uważa za bezmyślną gawiedź, która przyjdzie wybałuszać gały na piękną choinkę bo w domu przeciez takiej ładnej nie bedą mieli.
Reklama