[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jest takie powiedzenie, że lepsze jest wrogiem dobrego. Doświadczyłem tego ja i niestety moja najbliższa rodzina na przysłowiowej własnej skórze zmieniając miejsce życia z Ełku na Elbląg. Porównując rozwój Elbląga do innych nawet mniejszych miast w naszym województwie, bądź nawet na Podlasiu odnoszę wrażenie, że w Elblągu gorzej być już chyba nie może. Drodzy Mieszkańcy, czas na nową siłę lokalnej społeczności. Czas na zbudowanie silnej ekipy złożonej z ludzi kochających miasto, rozumiejących co to samorząd, misja, służebność. Uwierzcie, że są w Elblągu tacy ludzie. Mają wiedzę i predyspozycje. Autorka tekstu jest tego przykładem. Nie bójcie się konkretnych zmian personalnych, bo tylko tym sposobem można wyjść z impasu. Postawienie na nich spowoduje, że będzie na pewno lepiej. Odwagi, wszak nawet trochę lepsze jest wrogiem słabego....całe szczęście. Pozdrawiam serdecznie P. Mario.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  41 7
  Instruktor WOPR (2020-02-26)
 • Merytoryka jak zawsze. Mam nadzieję że będzie nas coraz więcej ,wszystko na to wskazuje. Dla autorki wielki szacunek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17 4
  (2020-02-26)
 • I znowu ten Ełk i " nasze województwo", cały problem tkwi w tym,że to miasto jest oddalone od Elbląga jakieś 300 km,a warmmaz nie jest naszym województwem.Może niech pan instruktor się ujawni z imienia i nazwiska i zorganizuje jakąś grupę referendalną?Będę pierwszym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 8
  (2020-02-26)
 • @Instruktor WOPR - Niestety to prawda. Elbląg dramatycznie cofa się, nawet porównując z mniejszymi miastami z dala od aglomeracji. Ale przyczyną nie są władze. Przyczyną są ograniczeni mieszkańcy, którzy uważają, że, żeby w mieście były buty, to miasto musi mieć podlegającą Prezydentowi fabrykę butów. Jak chcą mieć mięso, to Prezydent ma wybudować chlewnię i rzeźnię. I ustalać ceny. Czysto komunistyczny sposób myślenia. Prezentowany również przez autorkę cotygodniowych felietonów. Prezydent ma taki sam obowiązek w zakresie gazu i energii elektrycznej. I pomimo, że nie ma własnych firm w tych sprawach, to mieszkańcy mają gaz i prąd. Jedyny problem, to mniejsza ilość stołków do obsadzenia kluczem partyjnym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 2
  entuzjasta(2020-02-26)
 • No zobaczcie ile kasy na WOPR dostał Elbląg od wojewodztwa Olsztyn- 156 tys. zł dotacji, Giżycko dostało 131 tys. zł, a Elbląg tylko 61 tys. zł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 1
  (2020-02-26)
 • Służebność ???,to od wieków jest jeden służy drugiemu. Koniec służebności może Nas uratować , są tacy włodarze ,u których panuje porządek i rozwijają miasta,miasteczka jak nasze,miejscowości obyśmy nią nie zostali. Narodowi się też nie służy bo są z różnych opcji. zarządza ,inwestuje,pozyskuje,a nawet pożycza i pomnaża ,aby spłacić i zarobić rachunek ekonomiczno-inwestycyjny ,także inowacyjno-inwestycyjny. W firmach potężnych nie ma służebności tylko cyferki opłacalności na tym polega zarządzanie .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  ManagementCompanyInternational(2020-02-26)
 • Bo Elbląg nie ma kąpielisk
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  (2020-02-26)
 • @Instruktor WOPR - Ze wszystkim zgadzam się, tylko pomylił Pan SŁUŻBĘ na rzecz społeczeństwa ze SŁUŻEBNOŚCIĄ, która jest "ograniczonym prawem rzeczowym, obciążającym nieruchomość służebną w celu zwiększenia użyteczności innej nieruchomości zwanej władnącą, albo zapewnienie zaspokojenia określonych potrzeb osoby fizycznej":-)Także służebność wykreślamy z tego kontekstu, a politycy są na służbie :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  (2020-02-27)
Reklama