UWAGA!

Ciepło wraca do mieszkań

Około godz. 1-2 w nocy z soboty na niedzielę mieszkańcy ulic Lotniczej i Skrzydlatej powinni mieć już ciepłą wodę i ogrzewanie.

Dziś około południa pękł rurociąg doprowadzający ciepłą wodę do osiedli Skrzydlata i Lotnicza. Wyciek był tak duży, że trzeba było odciąć dopływ ogrzewania i ciepłej wody do czterech wieżowców, sześciu czteropiętrowych bloków oraz domków jednorodzinnych przy ul. Lotniczej i Skrzydlatej. Przez cały dzień pracownicy Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej starali się zlokalizować i usunąć awarię. Pracowali na kilkunastostopniowym mrozie.
     Około godz. 1-2 w nocy z soboty na niedzielę dostawy ciepłej wody i ogrzewania powinny zostać przywrócone. Co prawda awaria rurociągu nie została jeszcze usunięta, ale pracownicy EPEC dotarli do uszkodzonego odcinka i udało im się wznowić dostawy ciepła i ciepłej wody. Teraz na miejsce awarii ściągana jest koparka i sprzęt spawalniczy. Późno w nocy lub nad ranem pracownicy przystąpią do naprawy rury, która pękła w najgorszym możliwym miejscu - pod torowiskiem kolejowym.
     
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo monterzy z epecu. Naprawiliście sprawnie to o czym zapomniali w lecie wasi sternicy. Dziękuję Wam, dzieki waszej ciężkiej pracy nie marznę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  domowyhydraulik(2006-01-22)
 • Brawo siećiowcy
 • Możecie psy wieszać na EPEC-u ale szkoda mi tych ludzi mających usunąć taką awarię w takich warunkach.Bardzo dostaną po dupie i nikt im za to nie zapłaci godziwie.
 • Ja przeszedłem dziś 2 km i prawie zamarzłem! szkoda mi ludzi... Tych, którzy niemieli ogrzewania a najbardziej tych, którzy naprawiali....
 • Goście z Epecu to bochaterzy !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kasiawmini(2006-01-22)
 • Bardzo dobrą opinię mam o pracownikach EPEC-u, ponieważ naprawili nam ogrzewanie, w godz. nocnych. Taka postawa bardzo nas zaskoczyła, ponieważ na konserwatorów SM można czekać wieki. Bardzo jesteśmy wdzięczni i życzę mało awarii. Krystyna
Reklama