UWAGA!

Ciężarówka w rowie, utrudnienia na obwodnicy

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 11
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (inne)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2016-11-03
13:06
 
Elbląg, Ciężarówka w rowie, utrudnienia na obwodnicy
fot. Michał Skroboszewski

Przed godziną 12 doszło do groźnej kolizji na obwodnicy Elbląga, między Węzłem Wschód a zjazdem na ul. Warszawską. Kierowca cieżarówki chcąc uniknąć zderzenia z toyotą, która uderzyła w barierę, stracił panowanie nad kierownicą i wylądował w rowie. Ciężarówka dachowała na poboczu, na szczęście nikomu nic się nie stało. Jeden pas ruchu w kierunku Gdańska jest wyłączony z ruchu.  Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, w tym zdarzeniu brali udział kierowcy samochodu osobowego i ciężarówki. Kobieta kierująca toyotą jechała lewym pasem w kierunku Gdańska. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i odbiła się od lewej barierki energochłonnej, a następnie zajechała drogę kierowcy pojazdu ciężarowego, jadącemu prawym pasem. Ten ratując się przed zderzeniem z toyotą, zjechał w prawo uderzając w barierkę, w wyniku czego wpadł do rowu, lądując na dachu.
       Na szczęście nikomu nic się nie stało, a policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję. Strażacy, którzy przybyli na miejsce, zabezpieczyli prawy pas ruchu w kierunku Gdańska, wypompowali wyciekające z ciężarówki paliwo oraz oczyścili jezdnię z błota.
       W momencie gdy doszło do tej kolizji, warunki na drodze były fatalne. Przez padający deszcz ze śniegiem i gradem jezdnia była bardzo śliska. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu.
ms
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama