UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński @Paull - Nie jest to żadna tajemnica, drogi sPiSkowcu;) Za wynajem autokarów czy bilety kolejowe dla niektórych uczestników marszów w Białymstoku czy Płocku płaciły np. organizacje społeczne wspierające osoby LGBT+, partie polityczne (za bilety swoich członkiń i członków) popierające ich postulaty czy wreszcie osoby prywatne. Zdecydowana jednak większość uczestników tych marszów jeździ na nie za własne środki, najczęściej spontanicznie, tak jak to było w przypadku płockiego, tłumnego Marszu Równości, czy protestu po haniebnych wydarzeniach na ulicach Białegostoku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  23
  RobertKoliński(2019-08-13)
 • Tzw. "normalni" homoseksualiści nie obnoszą się ze swoją "przypadłością". To co widzimy to zwykła lewackaPOlityka na zamówienie. To gra na podział i POdgrzewanie emocji. Wiadomo od zawsze, że "POdzielonym sPOłeczeństwem" łatwiej się steruje napuszczając jednych na drugich. Totalnie mi lata koło ogona co kto robi i z kim w swoim łóżku... ale TOTALNIE mi nie lata indoktrynacja społeczeństwa tymi dewiacyjnymi zachowaniami demonstrowanymi rzekomo w imię wolności. To mniejszość terroryzuje większość. Na tym polega demokracja, że większość ustala normy i zachowania dla pozostałych ponieważ jest WIĘKSZOŚCIĄ! Jeżeli ktoś tego nie rozumie to uprawia nachalną anarchię. Gołym okiem widać, że są to sterowane i opłacane grupki szczekaczy których jedynym celem jest dobić dym! Czym innym jest tolerować zachowania do których jednostki mają prawo a czym innym narzucanie swoich dziwactw i dewiacji innym i nazywanie ich normalnymi. Mimo prób przesuwania granic nie są one normalne i nigdy nie będą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  4
  Paull(2019-08-13)
 • Ty na pewno nie dołożyłeś ani grosza bp żyjesz na koszt państwa
Reklama