UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja żyłem przed Unią i w latach 90 była największa wolność, nawet można było sobie pojazd samoróbkę zarejestrować, policja nie ganiala za byle pierdoły jak ostatnio, że we 3 jechali w ciągniku na pole, albo siano ładować na przyczepie. Nikt nikomu nie zaglądał do smietnika, nie było norm UE a kiełbasa miała smak, nawet ta najtańsza była z mięsa, butelki były szklane nawet po Coca coli i napojach i nie było problemu plastiku, dużo było też naturalnych toreb papierowych, worki były z lnu i sznurki rolnicze też, i wtedy nie było norm UE, a teraz po wprowadzeniu norm sam plastik. Jak weszliśmy do UE to kontrolerzy z Agencji najpierw kazal zwalać gniazda jaskółek z budynków gospodarczych, bo to niezgodne z przepisami UE, a teraz dają dotacje na zakładanie gniazd dzikich ptaków. Tak jak mówiłem są plusy i minusy.
  • No UNIA jest bardziej lewacka,niz socjalizm gierkowski,ktory mial troche ludzka twarz,ale jak tak dalej pojdzie to w nidlugim czasie dorowna ze swoja dyktatura Stalinowi.Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Zbyszek 1(2019-04-30)
Reklama