UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • pierw kultura tych co prowadzą linie tramwajowe, to po pierwsze, drugie brudne tramwaje, trzecie tramwaje z odzysku przez drzwi fruwa wiatr, zimą aż strach siedzieć blisko szpar w drzwiach, linia tramwajowa z tak wielką tradycją, która przeszła jedynie w demokrację dla prezesów tychże spółek bo ich konta jedynie są wypasione, a nie linie tramwajowe i ci, którzy dla nich pracują, ,bilety drogie na takie warunki jakie prezesi komunikacji miejskiej narzucają, póki co to się nie zmieni, będzie jeszcze gorzej bo zarabiają tylko na uczniach dojeżdżających do szkół, emerytów nie stać na tak drogie bilety przy ich nędznych emeryturach, korzystałam będąc w innym kraju z biletów dotykowych zapewne wzięli ten przykład z zachodu i dobrze, lecz tam jeśli korzystałam z tego luksusu płaciłam za jeden przystanek jeśli był mi potrzebny u nas płaci za cały przejazd mimo, że ktoś chce skorzystać z 1,czy 2 dwóch przystanków, rodak jak nie przekręci i nie zakręci, a nie ma zysku byłby chory jest wiele zastrzeżeń, ale może niech zaczną prezesi jeździć sami może wtedy zauważą problemy jakie sami stworzyli,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    55
    6
    grace(2018-08-06)
  • Potok słów gdzie kropka, nie da się tego czekać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    Realista1(2018-08-06)
Reklama