UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po pierwsze to należy zmienić rozkład jazdy na takie jak są np. w Poznaniu. Wiem o której wsiądę i wysiądę oraz którędy jadę. Po drugie nie powinno się zmieniać trasy linii autobusów, które od lat tak jeżdżą, tylko wprowadzić nowe linie z innymi numerami. To co funkcjonuje to się zostawia, a nie na siłę przesiadać ludzi z autobusów na tramwaj, ponieważ to się mści. Ostatnio wsiadłem na pewniaka do 9 i byłem przerażony gdzie ja jadę. Należy wypromować ZKM jako coś fajnego, a nie transport dla biedaków. Takie jest moje zdanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    1
    Obserwator(2018-08-06)
  • @Obserwator - Zgadzam się, komunikacja miejska w Elblągu to kompletne nieporozumienie, zrezygnowałam z niej, bo nie dość, że autobusy kilku linii najczęściej jeżdżą w odstępie 2-3 minut, a później czekasz 20min na kolejny, to zmienili trasę 9 wcześniej jechałam 15min po zmianie 25min. dodatkowo w okolicy w której pracuje nie ma żadnego przystanku autobusowego ani tramwajowego, więc jeszcze miałam 10min spacerku. całkowity czas jaki zajmowało mi dotarcie z domu do pracy wynosił 40min. samochodem jadę 13min, a koszt miesięczny niewiele wyższy.
Reklama