UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziesiątki x byłem wyprzedzany na zakrętach między Jegłownikiem a Elblągiem. Najlepsze jest to że w Elblągu na światłach na Hetmańskiej często stałem obok tego co mnie tak wyprzedzał. Takie BEZMÓZGI powinny płacić po 200 tys zł mandatu (lepiej nich on zbankrutuje nim kogoś zamorduje na drodze).
  • Racja byłem tym wyprzedzającym wiele razy i tak to się nie opłaca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Juziu Zajec(2022-01-28)
  • Odezwał się najlepszy znawca. Niez zna prawdy i wypisuje co mu na język przyjdzie nie zna prawdy i pisze głupoty wes się typie uspokój i zastanów się nad sobą
  • 20 letnie BMW da się kupić lecz mózgu sprawnie funkcjonującego nie, taka to prawda o was
  • Ktoś tu napisał, że dziesiątki razy był wyprzedzany na ty ch zakrętach a potem i tak się spotkali na Hetmańskiej. Prawdę pisze. Agadzam się z gościem
  • Ja tą drogę pokonuję od 8 lat i nie widziałem aby ktos wyprzedzal na zakrętach. Więc dziwne, że ze tyle razy Ci się to zdarzyło. Natomiast niedostosowanie prędkości do warunków zdarza sie nagminnie. Hashtagi: #Feliks
Reklama