UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Port powinien pozostać w ręku elblążan. Partia tylko czek, by założyć w porcie kilkanaście spółek ze swoją obsadą ze statutem, w którym może być główne hasło zakazujące zwalniania wiernych Partii przez okres np.10-ciu lat, a w razie śmierci członka Zarządu schedę przejmuje jego spadkobierca. Myślę, że trzeba liczyć na Dumnych z Elbląga, gdyż Port jest dumą Elbląga, jak ongiś Zamech i to pomimo, że Dumni otrzymali pokaźne wyrazy wdzięczności od Partii. Na pewno wraz z plikiem zobowiązań. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    23
    RomanR(2023-02-09)
  • @RomanR - Raczej napisz Dumni z Karczowisk, których się wstydzi Elbląg. Fundacja z doświadczeniem wysłanych dwoch torebek kaszy, zarejestrowana rzutem na taśmę przed podziałem kasy zarezerwowanej na nowo powstającej platformie edukacyjnej, ktora ma poprawić samopoczucie resortu edukacji a w szczególności nauczycieli, jeśli by ktoś przypadkiem zechciał pójść drogą Dumnych. Droga ta jednak prowadzi jak pokazują obrazki z Sejmu do prokuratury a później do pierdla, gdyż ostatnie pomysły rządzących, szczególnie te none I robione w pośpiechu nie nadają się nawet do spuszczania ich w kiblu, bo narobią więcej problemow I smród może okazać sie nie do wytrzymania nawet dla pomysłodawców tych ustaw. Kibicowałem PIS owi, ale zbyt wiele błedów popełniono w ostatnim czasie, te najgorsze to : Covid 19,ustawa 447 I zgoda na rozgrabienie państwa przez Żydow, zbyt wylewni w brataniu sie z Ukrainą, rozbrajanie sie I przekazywanie potencjału obronnego Ukrainie, konflikt z Unią I KPO, marnotrawstwo potencjału gospodarczego Orlen, zalane zdewastowane kopalnie( na polecenie Uni) to wszystko I wiele więcej pomniejszych wpadek decyduje o tym by PIS - owi już podziękować I jednocześnie zablokować rudego który już nam pokazał wystarczająco co potrafi, jego koledzy już siedzą a jego jeszcze chroni imunitet.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Bolo..(2023-02-10)
Reklama